• Край на мача! Гърция е на осминафинал!

90+4'
  • Гол на Йоргос Самарас!!!

90+3'
  • ДУЗПА за Гърция! Самарас си изпроси по невероятен начин, като сам закачи крака си в стоящия до него Джовани Сио.

90+1'
  • Шанс за Кот Д`Ивоар, Салпингидис нахлу отдясно, но ударът му бе свит прекалено рано, и излезе от другата страна. Защитник на африканския тим за малко обаче не добави топката в собствената си врата.

87'
  • Жервиньо е заменен от Сио

83'
  • 82'
  • Вратарят на Кот Д`Ивоар Бубакар Бари е толкова щастлив... 80'
  • Дрогба е заменен от Исмаел Диоманде

79'
  • Tеофанис Гекас заменя Карагунис

78'
  • 74'
  • Гол за Кот Д`Ивоар! Още една резерва бележи - Вилфред Бони изравни, след като Жервиньо бе изпуснат от защитника до себе си, и пусна също към непокрития Бони, който от точката на дузпата нямаше проблем да отбележи.

74'
  • Лазарос опита удара си от пряк свободен, но не нацели вратата

71'
  • Дие Серей също получава жълт картон

70'
  • Бомбен шут на Карагунис, нацели напречната греда.

68'
  • Пряк свободен ъгъл за Гърция, от дъгата пред пеналта, на два пъти се опитаха играчите на Фернандо Сантос да преодолеят стената, но нямаха успех

63'
  • Саломон Калу с жълт картон

62'
  • Тиоте е заменен от Бони

61'
  • Страхотен шут на Салпингидис, от границата на пеналта, и не по-малко страхотно спасяване на Бубакар Бари.

59'
  • Лазарос надбяга защитата на съперника и финтира Бама, но след това стреля неточно.

53'
  • Яя Туре намира Жервиньо, който продължава към Тиоте, но Гликос спаси неговия удар.

49'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+5'
  • Само четири минути продължение, въпреки паузите заради смените през първото полувреме

45+3'
  • 42+3'
  • Гърция повежда - Самарис бележи! Златна смяна за Гърция, останаха двама на един футболистите на южната ни съседка, срещу вратата на Кот Д`Ивоар, и Самарис сам срещу стража Бари промуши топката под плонжа му.

42'
  • Жълт картон за Дрогба

37'
  • Карагунис изпълнява пряк свободен удар, право в ръцете на Бубакар Бари

34'
  • Само гредата спасява Кот Д`Ивоар, след шута на Холебас

33'
  • Втора принудителна смяна в състава на Гърция - Панайотис Гликос заменя Карнезис на вратата

24'
  • Шанс за Кот Д`Ивоар - Яя Туре се опита да изведе Дрогба, но топката дойде малко дълга

23'
  • Играта е подновена, но резервният страж на Гърция Панайотис Гликос вече загрява.

20'
  • Играта е спряна за известно време. Oрестис Карнезис получава медицинска помощ, трябва да се изчака, за да се види дали вратарят може да продължи

17'
  • Шанс за Салпингидис, който навлезе добре в пеналта, но Бари бе по-бърз и улови топката

14'
  • Самарис заменя Панайотис Коне, който получи някаква контузия

12'
  • Дрогба намира отлично Жервиньо, който се опита да финтира защитника пред себе си, но не се справи с Манолас.

10'
  • Коне изпълнява пряк свободен удар, но при борбата за позиция, Торосидис е извършил нарушение.