• Първа смяна за Гърция. Гекас напусна терена, а на негово място се появи Митроглу

66'
  • Теофанис Гекас стреля с глава от близка дистанция и разтресе напречната греда

65'
  • 2:0 за Колумбия. След центриране от корнер  се получи разбъркване в наказателното поле на Гърция, Абел Агилар игра с топката, тя стигна до  Теофило Гутиерес, който засече, за да удвои

61'
  • Джейм Родригес отправи чудесен удар и принуди Карнезис да чисти

50'
  • Йоргос Самарас навлезе в наказателното поле и след няколко крачки с топката между няколко играчи на Колумбия падна. Играчът на "лос пиратикос" показа, че има претенции за дузпа, но главният рефер бе безапелационен в решението си играта да продължи

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРА ЧАСТ

46'
  • 45+2'
  • КРАЙ НА ПЪРВА ЧАСТ

45+2'
  • Чудесен шанс за Гърция. Коне получи топката и с удар от сериозна дистанция стреля, но Давид Оспина успя със сетни сили да изчисти в корнер, от който не произлезе нищо

45+1'
  • Теофиоло Гутиерес стреля, а топката бе изчистена в корнер. Родригес центрира от ъгловия удар към Марио Йемес, но топката бе изчистена

38'
  • Колумбия продължава да натиска съперника си, докато Гърция има по-рядко шансове

• Удар на Панайотис Коне, но далеч от целта

30'
  • Карлос Санчес влезе грубо в краката на Самарас в средата на терена, а главният рефер вдигна първият жълт картон в мача

27'
  • Добър удар на Родригес по посока на вратата на Карнезис, но стражът на южната ни съседка спаси

19'
  • След хубав пас на Хуаб Куадрадо от дясно, Пабло Армеро засече топката в долния десен ъгъл на вратата на Орентис Катнезис за 1:0. При ситуацията имаше ирикошет в играч на Гърция