• Край на мача

90+5'
  • Четири минути добавено време

90'
  • Голът на Фернандиньо означава, че Бразилия ще бъде първа в групата, ако Мексико не успее да постигне още по-разгромна победа над Хърватия, от настоящото 3:0.

86'
  • Фернандиньо реализира, след като излезе срещу Итандж, и със сетно протягане успя да шутира в мрежата.

85'
  • Центриране от корнер, Давид Луис опита да шутира мощно от дъгата, топката се спира в главата на Мбиа.

83'
  • Луис Густаво получава медицинска помощ. Бразилия няма право на повече смени

82'
  • Чупо-Мотинг е заменен от Жан Макун

81'
  • Картон за Мбиа

80'
  • Удар на Фред, блокиран, а след това и Фернандиньо се оказва в положение на засада

76'
  • Жълт картон за Сали

75'
  • Абубакар е заменен от Уебо

73'
  • Вилиан заменя леко накуцващия Неймар

71'
  • Хълк е заменен от Рамирес

63'
  • Муканджо е заменен от Сали

58'
  • Фред бележи с глава, макар че останаха съмнения за засада.

49'
  • Фернандиньо заменя Паулиньо

46'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • 45+2'
  • 45+2'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Страхотна атака на Бразилия, мина през Оскар, Неймар и стигна до Хълк, който не успя също технично да намери вратата, и топката е в корнер.

45+2'
  • Пряк свободен удар за Камерун, на около 28 метра от вратата, фронтално, прехвърлящо центриране, там защитата на Бразилия се ориентира добре и изби.

45'
  • 40'
  • Неймар отново бележи! Пое топката леко вляво срещу вратата, финтира защитника пред себе си и стреля от 15-тина метра с лекота.

35'
  • 33'

• 27'
  • 27'
  • Гол за Камерун! Матип бележи! Отляво Ниом овладя след корнер, пусна хитър пас близо до аутлинията, и за Матип, оставен непокрит от Дани Алвеш, остана само да засече във вратата.

26'
  • Джоел Матип нацели гредата

26'
  • Паулиньо почти сервира на Фред топката във вратарското поле, но Фред загуби единоборството с Итандж

21'
  • Страхотен шут на Неймар, който намери от воле топката, след центриране отдясно, Итандж спаси

20'
  • Голът:

18'
  • Неймар откри резултата. Луис Густаво отляво праща топката почти успоредно на гол линията в пеналта. Неймар е покрит само от един защитник и с лекота бележи от 7-8 метра.

17'
  • Центриране на Муканджо, то попада право в ръцете на Жулио Сезар, нямаше кой да засече, за да стане още по-опасна топката.

14'
  • Нова опасна атака за Камерун, Чупо-Мотинг навлезе в пеналта отляво, по аутлинията, но не успя да промуши топката през Давид Луис

13'
  • Ейонг Ено с първи картон в мача

12'
  • Шанс за Камерун, Ено е на отлична позиция от 13-14 метра стреля мощно, Тиаго Силва застана на пътя на топката и изби в корнер.

9'
  • Малко случайно топката стигна до Фред в наказателното поле, но той бе блокиран чисто, все пак корнер за Бразилия. Нищо опасно не произлиза и след ъгловия удар