• 69’ Давид Луис
  • 80’ (д) Хамес Родригес
  • Край на мача. Бразилия победи Колумбия с 2:1 и е 1/2-финалист

90+6'
  • Пряк свободен удар за Колумбия. Дори и Оспина е в полето на Бразилия, топката от главата на Рамос излезе в аут.

90+5'
  • Корнер пред вратата на Бразилия.Рамос засече центирането от корнер в аут.

90+3'
  • Пет минути добавено време от съдията Карбальо.

90'
  • Неспирни атаки за Колумбия, но бразилците удържат положението.

• На мястото на получилия травма Неймар влезе Енрике.

89'
  • Неймар е изнесен на носилка.

88'
  • Нова смяна в бразилския отбор. На мястото на Паулиньо влиза Ернанес

86'
  • Смяна в отбора на Бразилия. На мястото на Хълк влезе Рамирес

83'
  • Смяна в състава на Колумбия. На мястото на Куадрадо влезе Кинтеро.

80'
  • Дузпа за Колумбия. Резервата Карлос Бака беше фаулиран от Жулио Сезар в наказателното поле. Хамес Родригес застана зад топката и вкара за 2:1. Жълт картон и за вратаря при това положение.

78'
  • Удар на Неймар премина на сантиметри от вратата на Оспина

73'
  • Втора смяна в отбора на Колумбия. На мястото на Гутиерес влезе Бака

70'
  • Давид Луис реализира втори гол в мача. Футболистът се разписа от прекия свободен удар отсъден за нарушението на Хамес.

69'
  • Жълт картон и за Хамес Родригес за нарушение срещу Хълк.

68'
  • Топката влезе във вратата на Бразилия. Йепес вкара топката във вратата, но имаше засада на футболиста на Колумбия.

67'
  • При опита да вкара кълбото в игра Оспина беше фаулиран от Тиаго Силва, който получи жълт картон. При евентуално продължаване към 1/2-финала на Бразилия той ще пропусне двубоя.

65'
  • Нарушение срещу Неймар на Куадрадо. Пряк свободен удар за Бразилия. Оспина улови уверено кълбото.

64'
  • Гуарин стреля от въздуха неточно покрай вратата на Сезар.

59'
  • Двама футболисти на Бразилия лежат на терена след сблъсъци. Тиаго Силва е единият от тях

58'
  • В тези минути играта се понакъса от непрестанните нарушения на играчи и от двата отбора.

• Пряк свободен удар за Бразилия. Неймар центрира Давид Луис с глава прати кълбото в аут.

52'
  • Пряк свободен удар за Колумбия. Куардадо го изпълни, но Тиаго Силва се справи

49'
  • На мястото на Ибарбо в състава на Колумбия влезе Рамос.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част.

45'
  • Нарушение на Сунига срещу Неймар. Пряк свободен удар за Бразилия. Зад топката застана Неймар, но шутът разочарова.

43'
  • Фернандиньо фаулира Ибарбо пред наказателното поле на Бразилия. Последва непряк свободен удар в полза на Колумбия. Бразилският футболист вдигна високо крак и съдията Карбайо отсъди нарушението. След изпълнението му Неймар се справи и предотврати опасността.

37'
  • Санчес и Хамес Родригес опитаха да стрелят по посока вратата на Сезар, но не сполучиха

30'
  • Хълк стреля мощно по посока вратата на Оспина, но колумбийският страж отби удара

28'
  • Хълк подаде на Марсело, който стреля, но кълбото се удари в главата на Фред и излезе в аут.

27'
  • Хамес Родригес се впусна към наказателното поле на Бразилия, подаде на Куадрадо, но той изигра лошо ситуацията и бранител на "Селесео" изчисти кълбото.

23'
  • Хълк стреля добре, но Оспина се справи. Добавката на Оскар също не сполучи

20'
  • Давид Луис беше изпреварен от Армеро току преди да стреля към Оспина.

17'
  • Нарушение в центъра на терена срещу Хамес Родригес на Фернандиньо.

15'
  • Корнер за Колумбия. Нищо опасно, след като Фернандиньо изчисти кълбото напред

11'
  • Гуарин стреля неточно

9'
  • Неймар центрира от корнер и Тиаго Силва откри резултата.

7'
  • 6'
  • Нарушение срещу Фред. Пряк свободен удар в полза на "Селесао". Неймар застана зад топката, но я прати в аут с шут от 27 метра.

5'
  • Паулиньо пробва да организира атака по дясното крило, но Йепес се справи и изчисти в тъч.