0 : 3

• 36’ Давид Вия
  • 69’ Фернандо Торес
  • 82’ Хуан Мата
  • Край на мача. Испания победи с класическото 3:0 Австралия и се прибира с високо вдигната глава.

90+4'
  • Серхио Рамос изпълни пряк свободен удар, но топката премина встрани от вратата.

90+3'
  • Жълт картон за Йединак за нарушение срещу Силва.

90+3'
  • Удар на Давид Силва излезе в аут.

89'
  • Фернандо Торес излезе очи в очи с Матю Райън, но този път стражът на австралийците се намеси добре.

86'
  • Смяна в отбора на Испания. Давид Силва влиза на мястото на Алонсо.

83'
  • Хуан Мата матира стража на Австралия Матю Райън, промушвайки топката между краката на вратаря.

82'
  • Корнер за Испания. След изпълнението му не последва нищо интересно пред австралийската врата.

77'
  • Смяна в отбора на Австралия. Марк Брешано заменя Бозанич.

72'
  • Иниеста изведе по перфектен начин Фернандо Торес и той не пропусна да се разпише за 2:0.

69'
  • Смяна в състава на Испания. Сеск Фабрегас влиза на мястото на Санти Касорла.

68'
  • Серхио Рамос получава жълт картон за нарушение срещу Халоран.

63'
  • Смяна в отбора на Австралия. На мястото на Оър влиза Троиси.

62'
  • Рамос чисти топката в корнер. След изпълнението му Маккей стреля отдалеч, но топката излезе в аут.

60'
  • Смяна в Испания. Давид Вия излиза, влиза Хуан Мата

57'
  • Иниеста пробва удар, неуспешен, а асистент-съдията вдигна засада на Торес

55'
  • Смяна в състава на Австралия. Излиза Тагърд влиза Халорън.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на 1-ото полувреме.

45+2'
  • Оър изпълни пряк свободен удар пред Рейна, но след изпълнението реферът свири край на полувремето.

45+2'
  • Една минута допълнително време.

45+1'
  • Касорла пробва да реализира втори гол, но Уилкинсън изби кълбото в корнер.

45+1'
  • Коке затрудни Райън, но той изчисти в корнер

42'
  • 38'
  • Фран намери Вия в наказателното поле и той с пета препарира Райън. Испания поведе.

36'
  • Вия центрира от ляво успоредно на голлинията, но там Торес и Касорла се разминаха с топката.

35'
  • Испания получи корнер, но след късото му изпълнение топката в крайна сметка се оказа чак при Рейна.

33'
  • 31'
  • Скъсаха фланелката на Фернандо Торес, той се наложи да я замени със здрава.

27'
  • 26'
  • Жорди Алба пропусна да открие резултата с красив удар, но стражът на австралийците отби.