• Стаховяк предотвратява нов гол в своята врата.

• Мариян Огнянов излиза, Лазар Марин ще доиграе мача на негово място.

• Сържан Лукин игра с глава, но ударът му излиза над вратата.

75'
  • Гари Ноел излиза, Бернхард Фучик влиза.

67'
  • Кершбаумер нахлу в наказателното поле на Ботев, топката е избита, а австрийците имат претенции за дузпа, които не са уважени.

65'
  • Куртеан влиза на мястото на Васев.

59'
  • Сеговия подава опасно в нак. поле, но Колев избива.

58'
  • 2:0! Парада центрира отляво ниско по земята, отбраната на Ботев действа ужасно и остави Даниел Сеговия абсолютно сам и нападателят на Санкт Пьолтен от 2-3 метра без проблеми вкара втория си гол в мача!

55'
  • Гамаков стреля слабо в аут.

53'
  • Разбъркване в наказателното поле на домакините. Нищо интересно обаче не произлиза.

47'
  • Първи жълт картон в мача. Той е за Стек, който фаулира Филипов.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Мариян Огнянов се озова в добра позиция в наказателното поле, но топката му е избита в корнер.

43'
  • Ноел подаде отлично към Кершбаумер, който от границата на наказателното поле стреля над вратата.

37'
  • Гари Ноел е изведен отлично отляво, навлиза в наказателното поле и стреля, но малко встрани от левия страничен стълб.

35'
  • Холцман стреля от пряк свободен удар, малко над вратата на Стаховяк.

33'
  • Хофбауер стреля по земята, Стаховяк лови.

27'
  • Опасно центриране в наказателното поле на Ботев, играч на домакините за щастие не успя да засече топката.

26'
  • Сеговия започна опасна атака за домакините, подаде на Кершбаумер, който обаче сбърка.

18'
  • Огнянов центрира от корнер, никой не игра с топката.

17'
  • Корнер. за Ботев. Отбраната на Санкт Пьолтен избива центрирането.

10'
  • Ботев играе тотално неориентирано в първите минути на мача и заслужено вече губи в резултата.

7'
  • 1:0 за Санкт Пьолтен! След центриране от корнер, Сеговия се извиси и с глава открива резултата!