• Край на мача! Интригата остава за реванша!

90+4'
  • Левски можеше да вкара в последните секунди! Нар центрира към Георги Костадинов, който засече от въздуха, а топката мина на сантиметри от гредата!

90+3'
  • Удар на Кабха право в ръцете на Йоргачевич.

90+2'
  • 4 минути добавено време.

90'
  • Мики Орачев влиза на терена на мястото на Антонио Аниете.

85'
  • Късмет за Левски! След центриране от корнер на Хотич, Таварес уцели напречната греда след изстрел с глава.

82'
  • Най-добрата ситуация за Левски до този момент! Тунде Адениджи се озова в добра ситуация отляво на вратата, но изстрелът му бе отразен от Ханданович.

78'
  • Марван Кабха отправя слаб удар по земя, в аут.

77'
  • Трета смяна за Марибор. Съни Омореджи влиза на мястото на Миливое Новакович.

76'
  • Първа смяна за Левски. Бабатунде Адениджи влиза на мястото на Венци Христов.

71'
  • Опасен изстрел на Таварес от дъгата на наказателното поле, Йоргачевич обаче спасява.

68'
  • Жълт картон за Боян Йоргачевич за бавене на играта.

65'
  • Центриране на Янза в наказателното поле, Веселин Минев играе сигурно и избива в корнер.

63'
  • Много слаб изстрел над вратата на Венци Христов.

59'
  • Таварес пое топката в наказателното поле, но стреля над вратата.

56'
  • Добри начални минути на второто полувреме за Левски.

54'
  • Даре Вършич влиза на мястото на Блаж Върховец.

46+2'
  • Две смени в тима на Марибор на почивката. В игра влиза Грегор Байде на мястото на Салалич.

46+2'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Най-добрата атака на Левски до момента. Отличен извеждащ пас намери Франсис Нар отляво в наказателното поле, крилото обаче не успя да намери Венци Христов и топката попадна в ръцете на Ханданович.

45'
  • Миливое Новакович е фаулиран пред наказателното поле.

37'
  • Георги Костадинов получава втория жълт картон в двубоя.

36'
  • Слаб пас към вратаря Ханданович, можеше да доведе до сериозна грешка за домакините.

34'
  • Венцислав Христов извършва грубо нарушение срещу Хотич, заради което получава жълт картон.

31'
  • Хотич опита слаб удар, Йоргачевич е на мястото си и лови.

30'
  • Нар връща назад към Аниете, който стреля по земята, право в ръцете на врататря Ханданович.

28'
  • Новакович фаулира Георги Костадинов, румънският съдия отсъжда нарушение, което предизвика гнят в опитния словенския нападател.

26'
  • Александър Др. Александров с прекрасен шпагат отне топката от краката на Таварес в наказателното поле. Местните привърженици искат дузпа, но такава няма.

25'
  • Хотич стреля опасно извън наказателното поле, топката минава близо до вратата.

21'
  • Атака на Левски, която води до корнер. След центрирането Александър Др. Александров игра с глава, но без шанс да реализира гол.

17'
  • Много продължителна атака на Левски завършва с удар на Джереми Де Ноойер от далечно разстояние, топката излезе високо в аут.