• КРАЙ НА МАЧА.

90+4'
  • Три минути добавено време.

90+3'
  • Втори гол за Дьошгьор. Грумич се включи отлично в атаката на Дьошгьор и реализира, след асистенция на Марянович.

90'
  • Жълт картон за Момчил Цветанов.

88'
  • Литекс има все по-малко време, за да изравни до края на мача.

• Литекс пробва атака, но защитниците на Дьошгьор се справиха.

86'
  • Гол за Дьошгьор след грешка на Божиков. Богнар отне, нахлу в наказателното поле и намери Милан Немет, който вкара за 1:0 в полза на гостите.

83'
  • Смяна в състава на Литекс. Момчил Цветанов влиза в игра на мястото на Асприля.

82'
  • Бодуров пробва изстрел от далеч, но неточно.

81'
  • Смяна и в състава на гостите. Марянович влиза на мястото на Бача.

78'
  • Смяна в състава на Литекс. Косоко излиза, а на негово място влиза Александър Цветков.

77'
  • Ваюши търси Косоко в предни позиции. Литекс владее. Косоко се забави и унгарците изчистиха.

75'
  • Жълт картон за Патрик Бача.

74'
  • Съмнения за засада, Богнар се забави с удара към Винисиус в наказателното поле на Литекс при опасна атака за Дьошгьор.

73'
  • Контраатака за Дьошгьор. Джаксън Менди се намеси чисто срещу Патрик Бача.

71'
  • Пряк свободен удар за Литекс. Слаб изстрел на Златинов.

70'
  • Унгарците са се затворили в собствената половина и това затруднява Литекс, чийто тим се опитва да вземе преднина като домакин в този първи мач от втория предварителен кръг на Лига Европа.

• Нов ъглов удар за Литекс. Златинов този път центрира към близката греда, но не се получи.

68'
  • Литекс подхваща постепенна атака. Бодуров пробва да намери съотборник, но топката бе отнета.

66'
  • Ъглов удар в полза на Литекс. Златинов изпълни към далечната греда, но унгарците овладяха топката.

65'
  • Жълт картон за Ваюши.

62'
  • Смяна в състава на Литекс. Руменов влиза на мястото на Бумал.

60'
  • Ъглов удар за унгарците, но Страхил Попов се намесва.

59'
  • Нова смяна в състава на Дьошгьор. Мирослав Грумич влиза в игра на мястото на Гостуни.

59'
  • Още един ъглов удар, но без сериозна опасност.

58'
  • Ъглов удар за Литекс от дясно на вратата на унгарците. Получи се рикошет при удара на Божиков.

58'
  • Далечен шут на Джордан, но топката мина в страни от вратата на Дьошгьор.

54'
  • Ударът на Хушич минава в страни от левия страничен стълб на Винисиус.

54'
  • Добра ситуация за Литекс. Ваюши падна на границата на наказателното поле на унгарците, но реферът не отсъди нарушение.

52'
  • Жълт картон за Андраш Гостуни.

51'
  • Смяна в състава на гостите от Дьошгьор. Влиза новото попълнение Ищван Богнар на мястото на Давид Барчи.

50'
  • Светкавична възможност за Дьошгьор да изненада Винисиус.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • Опасност за Литекс след бърза атака за Дьошгьор. Винисиус не се намеси добре и Николай Бодуров се намеси добре, като изби в корнер.

44'
  • Възможност за Литекс. Джордан и Ваюши не се разбраха. Джордан опита да застраши Атнан, но без успех.

43'
  • Атака от ляво за Дьошгьор и следва ъглов удар. Късо изпълнение, но Страхил Попов пресече подаването

42'
  • Опасен удар към Винисиус на Егершеги, но той стреля в страни от вратата на Литекс.

38'
  • Жълт картон за Дражен Окука за задържане.

36'
  • Нова добра атака от ляво, но центрирането на Божиков е блокирано от защитата на Дьошгьор.

36'
  • Патрик Бача претендира, че е ударен с ръка от футболист на Литекс.

35'
  • Нова възможност за Литекс изработена от Асприля, но Косоко стреля над вратата от добра позиция.

32'
  • Литекс стои по-добре от съперника си, владее повече, но не може да стигне до гол.

• Унгарците опитват атака, но е отсъдена засада.

30'
  • Нападение за Литекс. Джордан получи от Ваюши, намери Косоко, но той нямаше шанс да отбележи.

28'
  • Атака за Дьошгьор от дясно, но центрирането на Окука бе блокирано и Винисиус улови топката.

27'
  • Ваюши от ляво подава към Божиков, но центрира лошо.

24'
  • Ваюши бе задържан с цената на нарушение. Пряк свободен удар в полза на Литекс.

23'
  • Дьошгьор владее, но българският тим отнема топката, след което последва нарушение срещу Джордан.

21'
  • Футболистите на Литекс организират нова атака от дясно, Божиков се включва добре, но топката не стигна до Джордан.

19'
  • Поредна опасност през вратата на унгарския тим. Разбъркване в наказателното поле на гостите, но до попадение не се стигна.

18'
  • Нова атака за Литекс, но без опасност за вратаря на Дьошгьор Ботон Антан.

16'
  • Ваюши подхваща нова атака, но унгарците отнеха. Косоко се освободи от двама съперници, подаване към Асприля, но подаването към Джордан бе прекалено силно.

15'
  • Агитка от Унгария подкрепя гостите от Дьошгьор на стадиона в Ловеч.

• Джордан влезе в наказателното поле на гостите, но не си поведе добре топката.

13'
  • Първа възможност за Дьошгьор да застраши Литекс. Пряк свободен удар за унгарците. Вратарят на Литекс Винисиус изби топката.

8'
  • Нова атака за Литекс с дейно участие на Данило Асприля, но ударът на Златинов не застраши вратаря Антан.

7'
  • Заучено положение в атака за Литекс. Топката стигна до Ваюши, но той стреля в страни от вратата.

3'
  • Чудесна първа атака за Литекс. Ваюши намери Астриля, който напредна и стреля, но вратарят изби в корнер.