• 11’ Марцис Ошс
  • 60’ Абдулайе Диало
  • Край на мача. Литекс отпадна след 2:2 в Ловеч и 1:1 в Латвия.

90+5'
  • Йонсен и Милчо Ангелов пропуснаха последната опасна атака за Литекс в Европа за този сезон.

90+5'
  • Жълт картон за Александър Георгиев

90+4'
  • Богдашкинс излиза, на негово място влиза Ериба в последна смяна за гостите.

90+2'
  • 4 минути добавено време на двубоя

90+1'
  • Сушкин спечели корнер, Богдашкинс изпълнява късо, от крака на Милчо Ангелов топката излиза в тъч

88'
  • Кристиан Малинов излиза от терена, а на негово място влиза Милчо Ангелов.

87'
  • Асприля стреля, топката се отклони в тялото на бранител в наказателното поле, но съдията не отсъди дузпа.

87'
  • Георгиев стреля, но топката е изчистена от бранител

85'
  • Бьорн Йонсен падна леко в наказателното поле, но съдията не отсъди нищо

84'
  • Корнер за Литекс, след изпълнението му топката излиза в аут

82'
  • Рафа Перес стреля в аут от опасна ситуация пред вратата на Йелгава.

80'
  • Латка е фаулиран. Ошс изпълнява прекия свободен удар със силен шут, но Винисиус улови кълбото уверено

79'
  • Виана центрира добре, но Йонсен остана под топката в опасна атака за Литекс

77'
  • Жълт картон и за Сосранов

76'
  • Смяна в състава на Йелгава. Малашенокс излиза, на неговото място влиза Кирилинс

75'
  • Пряк свободен удар за Литекс. Данило Асприля центрира в наказателното поле, но Икстенс беше на мястото си.

74'
  • Горанов е спрян от бранителите на Йелгава.

73'
  • Никола Колев излиза от терена, на негово място влиза Александър Георгиев.

72'
  • Центриране на Виана в наказателното поле на Йелгава, но там защитниците се справиха със ситуацията.

71'
  • Асприля падна в наказателното поле, но съдията не намери основание да отсъди дузпа, атаката на домакините продължи, но завърши безславно.

70'
  • Малинов намери Диого Виана, атаката на Литекс продължи с центриране, но Диало се намеси добре и предотврати опасността пред вратата на Йелгава.

68'
  • Сосранов изпълнява корнер, топката е насочена към Ошс, Бумал успя да избие топката в тъч.

66'
  • Новото попълнение на Литекс Диого Виана влиза на мястото на Арсенио

63'
  • Диало успя да изравни резултата, а вина за гола може да се търси в Баривиера, който не разчете летежа на топката към вратата му, след удара с глава на футболиста на гостите от Латвия.

60'
  • Рафаел Перес пропусна целта

60'
  • Смяна в състава на Йелгава. Реджко напуска, влиза Сушкин.

60'
  • ГОЛ! Попов закачи топката на главата на Бьорн Маарс Йонсен и той се разписа за 2:1.

56'
  • Бумал стреля опасно, топката описа интересна парабола, но Икстенс се намеси добре и изби кълбото

55'
  • Ошс също получава жълт картон

55'
  • Асприля печели корнер и го изпълнява. Рафа Перес стреля с глава, топката се удари в ръката на съперников играч, но от близко разстояние, а продължението на атаката на Литекс завърши с удар в аут.

53'
  • Жълт картон за Диало

51'
  • Данило Асприля не успя да се възползва от грешка на Гинтс Фрейманис

50'
  • Богдашкинс изпълнява корнера, центриране в наказателното поле, но Горанов се справи добре и изчисти топката напред

50'
  • Йонсен е в положение на засада при  организиране на добра атака на Литекс

49'
  • Начало на второто полувреме на двубоя в Ловеч. Литекс започват от центъра.

46'
  • Край на първото полувреме. Резултатът е 1:1, а общият резултат от двата мача е 2:2. При това положение ще има продължения.

45+2'
  • Една минута допълнително време на първата част

45+1'
  • Малашенокс получи топката и от точката на дузпата, за наше щастие изпрати кълбото в аут.

45+1'
  • Йонсен шутира лошо и топката излезе в аут

43'
  • Лек натиск на Литекс към вратата на Икстенс, но това не носи голове във вратата на съперника

• Бумал стреля опасно, но отбраната на гостите се справи със ситуацията.

39'
  • Никола Колев центрира отдясно, но съумя да спечели корнер. Рафа Перес се пробва да стреля, но Фрейманис се справи със ситуацията, а съдията отсъди нарушение в атака на ловешкия футболист.

36'
  • Корнер за Литекс. След изпълнението му защитата на Йелгава се справи със ситуацията.

33'
  • Данило Асприля спечели корнер, зад топката застана той, центрира на далечната греда, Божиков свали топката, тя стигна до Бумал, но след удара му, топката излезе в аут.

30'
  • ГОЛ! Бьорн Маарс Йонсен реализира за 1:1 с удар извън наказателното поле, след като с елегантен удар прехвърли Икстенс.

25'
  • Опасна атака за Литекс, но Йонсен не успя да стигне до топката и Икстенс я улови.

21'
  • Губинс е в положение на засада

20'
  • Фрейманис се намеси добре и изчисти кълбото в корнер в полза на българския отбор. Арсенио центрира, Асприля пробва шут, но атаката на Литекс се провали

17'
  • След изпълнение на корнер и две греди Ошс открива резултата в полза на Йелгава.

11'
  • Горанов центрира отляво в наказателното поле на Йелгава, но Икстенс улови уверено кълбото

10'
  • Асприля центрира след изпълнение на свободен удар, но Икстенс боксира топката

9'
  • Сосранов стреля опасно към вратата на Баривиера, но стражът на домакините беше на висота и успя да парира удара.

5'
  • Корнер за Литекс. Арсенио центрира, но атаката на Литекс не сполучи с голов удар.

4'
  • Асприля центрира в наказателното поле на гостите, но Арсенио не успя да прониже вратата на Икстенс.