• Край на мача

90+8'
  • Последни опити на ЦСКА за атака. Играчите на "червените" искат игра с ръка на бранител на Зимбру, съдията мълчи.

90+7'
  • Русу получава жълт картон за бавене на играта

90+5'
  • Фен на Зимбру се появи на терена. Колоритен и със знаме, излезе все пак от терена.

90+4'
  • Жоаким прави нарушение и получава жълт картон за високо вдигнат крак

90+3'
  • Шест минути допълнително време

90'
  • Спатару получава лекарска помощ след нарушение на Супусепа

90'
  • Тунчев предотврати атака на домакините, гардирайки съперника си и топката излезе в аут.

89'
  • Спатару получи жълт картон за сблъсъка си с Бергонси

87'
  • Бергонси получи директен червен картон за удар без топка срещу Спатару.

86'
  • Апостол Попов получава лекарска помощ след нарушение срещу него от Алексеев

84'
  • Дедов беше изпреварен от Русу при опит за опасна атака на Зимбру.

83'
  • Жоаким прати топката в наказателното поле на молдовците, а опитът на Иван Стоянов за задна ножица не сполучи.

83'
  • Тони Силва изгуби топката в наказателното поле на Зимбру, тъй като се засуети и топката му беше избита

81'
  • Бергонси се намеси добре, след като Дедов пробва да навлезе в наказателното поле на ЦСКА.

80'
  • Жоаким не успя от въздуха да укроти една топка и тя излезе в тъч за молдовците.

76'
  • Попов прави нарушение срещу футболист на Зимбру, в случая Гросу

76'
  • Публиката се забавлява, правейки мексиканска вълна, явно недоволна от продукцията на двата отбора.

• Дедов стреля по посока вратата на Дивиш, но стражът на "червените" е стабилен.

69'
  • Маркиньос изпълни свободния удар, но топката излезе два метра над напречната греда на Русу.

67'
  • Буш беше фаулиран от Павлючек и последва пряк свободен удар за ЦСКА.

67'
  • Иван Стоянов е в засада и играта ще бъде подновена от играчите на Зимбру

65'
  • Спатару опита да потормози отбраната на ЦСКА, но не сполучи и Дивиш улови кълбото.

63'
  • Тони Силва стреля, но пропусна целта

61'
  • Гросу пробва удар, но Дивиш се намеси добре

60'
  • Нова смяна в отбора на домакините. Влиза Дан Спатару, излиза Кептин

59'
  • Жоаким стреля след пас на Тони Силва, но ударът беше доста неточен.

58'
  • Пряк свободен удар за домакините, но перфектно изпълнена изкуствена засада от страна на ЦСКА.

53'
  • Смяна в ЦСКА на мястото на Камбуров влиза Жоаким.

52'
  • Стойчо Младенов предпиема смени. На мястото на Галчев влиза Буш

51'
  • След изпълнението му не последва нищо опасно пред Дивиш.

49'
  • Крачунов сбърка, но Алексеев не съумя да се възползва от ситуацията. Все пак спечели корнер.

49'
  • Корнер за домакините. Центриране в наказателното поле, доста силно, топката мина над играчите и излезе в аут.

48'
  • Смяна в състава на домакините. На мястото на Амани влиза Алексеев.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Кептин стреля към Дивиш, но вратарят отново показа класа.

45+4'
  • Маркиньос получава жълт картон за нарушението срещу вратаря

45+3'
  • Маркиньос и Времеа се сбутаха, след като бразилецът с български паспорт фаулира Русу в наказателното поле на Зимбру.

45+2'
  • 3 минути допълнително време на първото полувреме.

45'
  • Сблъсък между Иван Стоянов и Ярдан в центъра на терена.

44'
  • Принудителна смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Венци Василев влиза Супусепа

42'
  • Две поредни опасни атаки за домакините, а отличният Дивиш се справи и с двете. Гросу и Дедов пропуснаха.

42'
  • Венци Василев си събу обувката и поиска лекарска помощ

39'
  • След изпълнението на корнера, Камбуров не успя да отбележи.

38'
  • Галчев центира в наказателното поле на Зимбру от пряк свободен удар, но бранител на домакините чисти в корнер

38'
  • Василев падна след сблъсък с футболист на Зимбру, но съдията не отсъди нарушение в полза на българския тим.

36'
  • Корнер за ЦСКА. Нищо опасно за вратаря на Зимбру Русу.

34'
  • Опит за опасна атака на домакините, но се провали

33'
  • В последните минути ЦСКА е по-активният тим, но това не носи никакви дивиденти на "червените"

• Тони Силва стреля добре от изгодна позиция, Русу отби, топката отиде в Иван Стоянов, но след неговия удар отново Русу се намеси добре и отрази удара.

28'
  • Попов центрира добре в наказателното поле на Зимбру, но топката беше изчистена от бранител на домакините от Зимбру.

27'
  • Камбуров между трима в центъра на терена, пусна пас към Стоянов, но там се намеси добре Ярдан и предотврати опасността.

22'
  • Пламен Крачунов фаулира Амани в центъра на терена и получи жълт картон.

20'
  • Опасна атака за домакините, но бранителите на ЦСКА се справиха. Дедов пробва мерника си, но не сполучи.

18'
  • Иван Стоянов прави нарушение срещу футболиста на домакините Ярдан

15'
  • Удар на Тони Силва, но доста неточен

13'
  • Амани се впусна по дясното крило и пусна пас към наказателното поле на ЦСКА, но не сполучи.

12'
  • Корнер за Зимбру, но футболистите на ЦСКА изчистиха кълбото

10'
  • Камбуров прави нарушение в атака

9'
  • Нов жълт картон за домакините. Дедов получава официално предупреждение за фаул срещу Василев.