• Хубаво центриране на Страхил Попов отдясно, Момчил Цветанов се размина с малко. После и Васил Божиков не успя да засече и да я вкара в мрежата на молдовците.

• Хубав удар на Момчил Цветанов, но отново малшанс за ловчанлии. Топката се разходи около голлинията след удара му, но не влезе в мрежата.

• Хубав шанс за Верис. Джаксън Менди направи грешка в центъра на терена, което позволи на Вадим Чемиртан да нахлуе в половината на Литекс. Николай Бодуров обаче поправи грешката на бившия играч на ЦСКА и предотврати опасността.

88'
  • Страхил Попов центрира добре отдясно, но защитата на Верис изби.

87'
  • Последна смяна в мача. Излиза Уилмар Джордан, на неговото място влиза младият талант Георги Минчев.

85'
  • Хубава атака на Литекс. Румен Руменов намери Косоко, който продължи към Джордан. Колумбиецът почти се виждаше като голмайстор, но Кучеренко в последния момент изби.

84'
  • Хубав пробив на Румен Руменов, който намери Косоко, продължил към Джордан, но атаката приключи след добра намеса на защитник на Верис.

82'
  • Втора смяна в състава на Литекс. Влиза Румен Руменов на мястото на Армандо Ваюши.

80'
  • Центриране на Петър Златинов от пряк свободен удар отляво беше уцелено с глава от Омар Косоко. Вратарят Гайдучевич изби, но нямаше кой да засече топката отново в мрежата на молдовците.

74'
  • Молдовците направиха хубава контраатака, но Джаксън Менди беше на място и я спря, като дори беше фаулиран.

72'
  • Първа смяна и в състава на Литекс. Никола Колев излиза, на негово място влиза Александър Цветков.

69'
  • Хубава контраатака на Верис, но Илко Пиргов се изяви добре и изчисти топката извън наказателното поле.

68'
  • Центриране отляво по атаката на Верис, Чемиртан се размина с топката, след като беше оставен непокрит във вратарското поле на Пиргов.

66'
  • Последна смяна в състава на Верис още преди средата на втората част. Излиза Николае Йосан, а на негово място влиза Еужен Засавич.

65'
  • Продължават фрапантните пропуски пред вратата на Верис. Джордан бе изведен сам срещу вратаря на молдовците от Косоко, шутира много хубаво към вратата на Гайдучевич, но вратарят отново спаси.

61'
  • Петър Златинов се пребори добре отдясно в половината на домакините, бутна към Страхил Попов, който центрира, топката стигна до непокрития в наказателното поле Джордан, който обаче не отправи много силен шут и вратарят Гайдучевич спаси.

55'
  • Виорел Фрунза отстъпи мястото си на Вадим Чемиртан.

53'
  • Косоко изведе Джордан добре пред наказателното поле на Верис, колумбиецът шутира, но топката излезе в аут.

53'
  • След изпълнението на корнера настъпи разбъркване в наказателното поле на Верис, завършило с шут на Косоко от 10 метра, но отново Гайдучевич спаси

52'
  • Центриране от корнер отляво на вратата на Верис, Джордан стреля с глава от точката на дузпата и насочи топката в горния десен ъгъл на вратата на молдовците. Гайдучевич с мъка изби в нов корнер

52'
  • Силен шут от границата на наказателното поле на влезлия като резерва Турчан, рикошет в крак на защитник на Литекс, топката прелетя опасно над напречната греда на вратата охранявана от Пиргов.

49'
  • Смяна в състава на Верис. Излиза Владислав Иванов, влиза Михаил Турчан

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45'
  • Центриране на Петър Златинов от пряк свободен удар, но Александр Кучеренко се справи и изби.

45'
  • Омар Косоко стреля, но твърде слабо. Топката стигна до Уилмар Джордан, но и той не успя да затрудни вратаря на молдовците.

43'
  • Първи ъглов удар в полза на Верис. Николае Йосан центрира към далечната греда, където Петру Раку стреля с глава, но Илко Пиргов отрази най-опасното положение пред вратата на Литекс.

42'
  • Самостоятелен пробив на Никола Колев, който стреля от 27-28 метра фронтално срещу вратата, но Гайдучевич изби.

38'
  • Центриране на Страхил Попов в наказателното поле към Уилмар Джордан, но за малко колумбиецът не успя да я засече.

37'
  • Жълт картон и за Владимир Богданович за грубо нарушение срещу Уилмар Джордан.

34'
  • Жълт картон за Мокану за фал срещу Момчил Цветанов.

30'
  • Центриране отдясно на Пишла, Фрунза бе оставен сам в наказателното поле на Литекс, стреля с глава топката мина над гредата на вратата на Литекс. Преди това и тъчреферът маркира засада на централния нападател на Верис.

27'
  • Нова атака на Литекс, подхваната от Колев отляво. Той подаде към намиращия се в центъра Джордан. Колумбиецът размени двойно подаване с Косоко, излезе на стрелкова позиция, но шутът му бе блокиран от Кучеренко.

23'
  • Атака на Литекс отдясно чрез Цветанов, той подаде към Златинов, който от границата поле шутира но вратарят на Верис улови.

22'
  • Контраатака и на състава на Верис, но защитата на Литекс се прибра бързо и предотврати опасността.

17'
  • Още една възможност за Литекс. Вратарят Гайдучевич не успя да избие добре топката, тя се озова у Джордан, който стреля добре, но точно пред голлинията Кожокари предотврати гола.

16'
  • Бърза контраатака на Литекс чрез Ваюши, той стигна до границата на наказателното поле и шутира, но топката премина над вратата.

13'
  • Хубава продължителна атака за Литекс, минала през Петър Златинов и Омар Косоко, но в крайна сметка защитата на молдовците се справи и изби.