• 86’ Фатош Бечирай
  • 90+2’ Фатош Бечирай
  • Край на мача

90+4'
  • Бечирай се разходи между защитата на Черно море, и шутира покрай близката греда за 4:0.

90+2'
  • Коритко е заменен от Воронков.

88'
  • Фатош Бечирай бе изведен срещу Чанович, и разстреля вратаря от границата на пеналта за 3:0

86'
  • Големият шанс на Черно море, отново пропуснат от Курьор, който не взе правилното решение.

85'
  • 77'
  • Удар на Расадкин, от разстояние, този път Чанович отрази.

75'
  • Домакините претендират за игра с ръка на Дани Георгиев, но реферът посочва само корнер.

71'
  • Андреас Васев заменя Бижев.

65'
  • Адамович е заменен от Биков.

62'
  • Мохамед Ел Мунир е заменен от Александру Неаца

59'
  • Невероятен гол за Динамо, Адамович шутира от 30 метра, и прати топката точно под сглобката.

58'
  • Корзун получава картон.

54'
  • 53'
  • Нов пропуск на Коритко, след като защитата на Черно море не действаше съсредоточено и той остана непокрит отляво, но шутира покрай гредата за късмет на Чанович.

50'
  • Матиа Курьор получава жълт картон.

49'
  • Отличен шанс за Курьор, изведен от Бурабия сам срещу Гутор, но би във вратаря.

48'
  • Дани Георгиев влиза на мястото на Марк Клок.

48'
  • Стенио заменя Марчин Бургхард

47'
  • Малка, но вярна агитка придружава Черно море в Минск. Малка, но вярна агитка придружава Черно море в Минск. 46+3'

• Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Картон и за Коритко.

45+1'
  • Черно море остава с човек по-малко, след като Тодор Паланков избута в гръб Расадкин и получава втори жълт картон, респективно червен.

45'
  • Пряк свободен удар за Динамо Минск, и Коритко с директен обстрел прати топката покрай близката греда, пред погледа на Чанович, който не се намеси по най-добрия начин.

41'
  • Жълт картон за Тодор Паланков.

40'
  • Жълт картон за Роман Бегунов.

39'
  • Адамович с опасна атака по десния фланг, засуети се пред излезлия напред Чанович и не успя да го преодолее.

39'
  • Страхотен шанс за Черно море, Симеон Райков стреля от разстояние, топката коварно тупна пред Гутор, но вратарят успя да отрази в корнер.

37'
  • 30'
  • Не стана ясно защо са дадени картоните, на Бижев и Бечирай.

28'
  • Бечирай и Бижев получават жълти картони.

28'
  • Марк Клок близо минута лежи на терена с проблем в глезена.

26'
  • Центриране на Райков, реферът спира опасността с фаул в пеналта.

26'
  • Първи корнер за Черно море, центрирането на Бурабия не бе овладяно от Паланков, но след рикошет се стига до нов корнер.

25'
  • Опит на Симеон Райков да шутира, без непосредствена опасност за Гутор.

21'
  • Атака на Ненад Адамович отдясно, финтира Венков, но ударът му попадна право в ръцете на Чанович.

20'
  • Отново опасност за Черно море, след добра атака на Бечирай и Расадкин. Последният излезе срещу Чанович, но стражът успя да отрази.

12'
  • Нова опасност пред вратата на Черно море, след кратко разбъркване ударът на Коритко бе отразен от Чанович.

7'
  • Роман Бегунов нацели гредата, след опасен удар от 12-13 метра, фронтално срещу вратата.