• КРАЙ НА МАЧА! БОТЕВ ПОБЕДИ САНКТ ПЬОЛТЕН С 2:1!

• Удар на Огнянов отдалеч - аут.

90+2'
  • Четири минути продължение.

90+1'
  • Топката достигна малко с късмет до младия таран и той вкара много важен гол към края.

• ГОООЛ НА ЧУНЧУКОВ. 2:1 ЗА БОТЕВ!

87'
  • Пропуск след разбъркване пред вратата на Санкт Пьолтен и след това аут.

80'
  • Ноел сменя голмайстора за гостите Сеговия.

78'
  • Марин сменя Васев.

76'
  • Стек  сменя Харти.

75'
  • Жълт картон за Парада от Санкт Пьолтен.

73'
  • Фаул за Ботев. Лошо изпълнение на Цветков.

72'
  • Велислав Вуцов е изгонен от съдията.

71'
  • Цветков вкарва топката във вратата, но съдията  отменя гола заради игра с ръка на Чунчуков.

70'
  • Жълт картон за Холцман.

68'
  • Харти се превива на тревата.

66'
  • Цветков излезе сам срещу Костнер, но стреля в тялото му.

65'
  • Първа смяна в Ботев. Гамаков сменя Куртеан.

65'
  • Корнер за Санкт Пьолтен. Стаховяк лови.

63'
  • Сеговия лежи на тревата.

62'
  • Жълт картон за Огнянов.

60'
  • ГОЛ ЗА САНКТ ПЛЬОЛТЕН - 1:1!  Сеговия с глава изпраща топката във вратата на Ботев.

• Корнер за гостите отляво.

55'
  • Иван Цветков не успя да нанесе качествен удар и изпрати топката над вратата на гостите.

51'
  • Австрийците се задържаха дълго около пеналта на Ботев, но не стигнаха до удар.

49'
  • Куртеан лежи на тревата и има нужда от помощ.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. 1:0 ЗА БОТЕВ.

45+1'
  • Една минута добавено време

45'
  • Хубав удар на Христов мина на сантиметри от австрийската врата.

43'
  • Жълт картон за нарушението при дузпата на Хофбауер.

38'
  • ГОООЛ НА ИВАН ЦВЕТКОВ. 1:0 за Ботев!

38'
  • Хофбауер събори Огнянов в пеналта.

• ДУЗПА ЗА БОТЕВ!

37'
  • Хофбауер стреля отдалеч, но Стаховяк лови топката.

36'
  • Груба грешка на Бенга, Сеговия му отнема и излиза сам срещу вратаря Стаховяк, но ударът му е несполучлив.

34'
  • Корнер за Ботев отляво. Защитата избива.

33'
  • Опасен изстрел с глава на Сеговия, Стаховяк чисти с мъка в корнер.

32'
  • Лекарят на австрийците оказва помощ на Холцман.

27'
  • Христов центрира отдясно, Чунчуков плонжира, но за малко не успява да достигне топката с глава.

25'
  • Чунчуков излиза сам срещу вратаря, прехвърля го, но за съжаление и вратата.

23'
  • Постепенно Санкт Пьолтен изравни играта след първоначалния натиск на Ботев.

• Хофбауер стреля опасно към вратата на Ботев, топката се удря във външната страна на мрежата.

16'
  • Продължителна атака за Санкт Пьолтен, не се стига до удар към вратата на Ботев.

14'
  • Опасен удар с глава на Амбичи, над  вратата на Ботев.

12'
  • Христов центрира, топката коварно кацва под гредата, откъдето вратарят на австрийците я избива в корнер.