• 22’ Андрий Ярмоленко
  • 54’ Йевхен Селезньов
  • Край на мача!

90+4'
  • Възможност за Словения в края на мача! Добро центриране в наказателното поле на Украйна, където Роман Безяк е оставен непокрит, но не успява да стреля с глава.

86'
  • 80'
  • 77'
  • Греда за Украйна! След грешка в отбраната на Словения, Селезньов открадна топката, напредна добре и стреля покрай Ханданович, но топката срещна левия страничен стълб.

69'
  • Нова възможност за Гармаш! Футболистът на Украйна стреля с глава, но Ханданович е на мястото си и успява да избие.

57'
  • 55'
  • 2:0 за Украйна! Домакините увеличават преднината си след прекрасна атака. Ярмоленко намери Федецкий по дясното крило, който центрира успоредно на голлинията, а Йевхен Селезньов засече топката в опразнената врата.

54'
  • Изстрел на Куртич, който не попада в рамките на вратата.

50'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Жълт картон за Кирхин от тима на Словения.

44'
  • Селезньов получава удар в кръста и има нужда от лекарска помощ.

42'
  • Денис Гармаш стреля с глава след центриране от корнер. Ханданович избива в нов ъглов удар.

40'
  • Спречкване между Миливое Новакович и Хачериди, което носи жълт картон на словенеца.

36'
  • Страхотен удар на Рибалка от близо 25 метра фронтално срещу вратата на Словения. Самир Ханданович внимава и успява да избие акробатично.

35'
  • Отговорът на Словения идва чрез Иличич, който стреля от близо 20 метра, но топката профучава над вратата.

28'
  • Нова възможност за Украйна! Гармаш стреля силно, то ударът му е блокиран от защитник на Словения.

27'
  • Гол за Украйна! След разиграване от корнер, топката бе центрирана към Ярмоленко на десния фланг, който с лекота финтира цели трима защитници на словения и с удар в далечния ъгъл деде преднина на своите. 1:0 за Украйна!

22'
  • Жълт картон за Селезньов от тима на Украйна, който играе опасно срещу противников футболист.

20'
  • Удар на Федецкий, топката рикошира и излиза в корнер.

16'
  • Добра възможност за домакините от Украйна. Коноплянка центрира от непряк свободен удар, но нападател в жълто не успява да нанесе удар с глава.

16'
  • 14'
  • Първа опасност в мача. След атака по лявото крило, Швечук успя да центрира опасно в малкия пеналт, където обаче Ярмоленко се размина с топката и не успя да нанесе удар.

3'
  • 1'
  • Начало на мача.

1'
  • Интересни факти около мача:

- Това е първият двубой между двата тима от 1999 година насам, когато Словения отстрани Украйна в решителен плейоф за Евро 2000.

- Отборът на Украйна е загубил всичките си 5 баража за европейски и световни първенства.

- Словения завърши на трето място в група C след тимовете на Англия и Швейцария.

- Тимът Украйна няма загуба в седемте си мача, играни на „Арена Лвов“. Домакините са отбелязали цели 16 попадения и са допуснали само един гол.

• Стартовите състави на двата тима:

Украйна: Пятов, Хачериди, Швечук, Федецкий, Ракицкий, Коноплянка, Сидорчук, Рибалка, Гармаш, Ярмоленко, Селезньов

Словения: Ханданович, Бречко, Цесар, Илич, Йокич, Куртич, Бирса, Кампъл, Кирхин, Иличич, Новакович

• Излъчва: Diema Sport