• Една минута е добавеното време на мача.

• Марио Манджукич подаде към Марсело Брожович, който стреля с глава, но над напречната греда в аут.

• Александър Тонев стреля от около 30 метра, като насочи топката в долния десен ъгъл на вратата на Хърватия, Даниел Субашич плонжира и спаси.

76'
  • Андрей Гълъбинов стреля, топката рикошира и излезе в корнер.

71'
  • Центриране от корнер в наказателното поле на Хърватия, Бодуров стреля с глава, но в аут.

69'
  • Владимир Гаджев е сменен от Александър Тонев.

68'
  • Георги Илиев стреля, топката рикошира и излезе в корнер.

68'
  • Георги Илиев отново центрира от фаул в наказателното поле на Хърватия, Ведран Чорлука изби топката с глава.

67'
  • Ивелин Попов центрира от фаул в наказателното поле на Хърватия, но топката излезе в корнер.

63'
  • Марио Манджукич центрира в наказателното поле на България, но Йордан Минев изби топката в корнер.

58'
  • Ивелин Попов центрира от корнер в наказателното поле на Хърватия, след което на първа греда Николай Бодуров засече топката с глава, а след това кълбото бе избито от Дарио Сърна.

53'
  • Георги Миланов стреля от фаул, но топката рикошира в тялото на играч на Хърватия и излезе в корнер.

52'
  • Домагой Вида удари с лакът в лицето Владимир Гаджев и получи жълт картон.

51'
  • Извеждащ пас към Марио Манджукич, но той е в положение на засада.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Илиан Мицански е сменен от Андрей Гълъбинов.

46'
  • Петър Занев е сменен от Георги Илиев.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Три минути е добавеното време на първата част.

45'
  • Йордан Минев с глава подаде към Владимир Гаджев, който изскочи сам срещу Даниел Субашич и в последния момент стреля, но в страни от левия стълб на вратата на Хърватия.

42'
  • Марсело Брожович стреля от границата на наказателното поле на България, Владислав Стоянов успя да избие в корнер.

39'
  • 0:1! Иван Ракитич центрира от фаул в наказателното поле на България, където Апостол Попов изпусна Иван Перишич, който стреля с глава, след което Николай Бодуров си отбеляза автогол!

36'
  • Ивелин Попов стреля остро, но Даниел Субашич улови топката.

34'
  • Иван Перишич центрира остро в наказателното поле на България, топката срещна напречната греда на вратата на Владислав Стоянов и излезе в тъч.

32'
  • 32'
  • Пас към Ивица Олич, но той е в положение на засада.

31'
  • Грешка на Бодуров, който загуби топката от Манджукич. Топката стигна до Ракитич, който след това се опита да намери Манджукич, но топката излезе в аут.

30'
  • Иван Ракитич центрира от корнер в наказателното поле на България, след което Домагой Вида стреля с глава, но в аут.

29'
  • Центриране в наказателното поле на България, Апостол Попов не успя да избие добре топката и тя попадна на крака на Иван Перишич, който стреля, но топката рикошира в крака на Николай Бодуров и излезе в корнер.

28'
  • Двубоят бе подновен.

26'
  • Съдията Матеу Лаос прекъсна срещата. Полицията навлезе в сектора с гостуващата агитка. Хърватските фенове запалиха седалките в сектора на гости.

24'
  • Марсело Брожович получи жълт картон за нарушение срещу Станислав Манолев.

24'
  • Ивелин Попов центрира в наказателното поле на Хърватия, но Даниел Субашич улови топката.

22'
  • Иван Ракитич центрира от фаул в наказателното поле на България, но топката бе избита.

18'
  • Петър Занев получи жълт картон за нарушение срещу Иван Ракитич.

16'
  • Петър Занев центрира в наказателното поле на Хърватия, след което Ивелин Попов стреля с глава, но неточно в аут.

14'
  • Иван Ракитич центрира от корнер в наказателното поле на България, след което Иван Перишич се опита да стреля, но топката рикошира във футболист на България и излезе в корнер.

12'
  • Равностойно начало на мача.

11'
  • Йордан Минев се опита да изведе Илиан Мицански зад защитата на Хърватия, но е в положение на засада.