• 85’ Един Джеко
  • 82’ Роби Брейди
  • КРАЙ НА МАЧА. Реваншът между двата тима е в понеделник.

90+6'
  • 4 минути добавено време на срещата.

• Последна смяна за Босна - Изет Хайрович замени Сенад Лулич.

88'
  • Зуканович центрира високо и фалцово отляво, а Милан Джурич надскочи трима бранители на Ирландия. Изстрелът му с глава обаче прелетя на половин метър встрани от лявата греда.

87'
  • Гол за Босна - 1:1! Домакините бързо-бързо изравниха! Страхотно включване на Враньеш отдясно завърши с хубаво центриране по тревата. Ибишевич прескочи топката, която се озова при Джеко, който на празна врата нямаше как да сгреши.

85'
  • Гол за Ирландия - 0:1! Роби Брейди вкарва изключително ценно попадение на чужд терен! Играчът на Норич проби мощно отдясно, влезе в наказателното поле, където с хубав финт си отвори място за стрелба. Топката премина през краката на бранител и влетя в близкия долен ъгъл зад Бегович.

82'
  • Втора смяна в Босна - Милан Джурич заменя Един Вишча.

73'
  • Втора смяна в Ирландия - Марк Уилсън вместо декорирания в жълто Стивън Уорд.

67'
  • Голям пропуск за Босна! Лошо изчистване на Кио срещна тялото на противник, а топката се озова в краката на Лулич само на няколко метра по диагонал от вратата. Играчът на Лацио опита да намери далечния ъгъл, но Рандолф с една ръка улови топката.

60'
  • Първа смяна в Ирландия - Уес Хуулахан напуска, на негово място се появи Джейми Макклейн.

59'
  • Киърън Кларк можеше да си вкара автогол! Вишча за пореден път бе изпуснат отдясно и веднага опита остро центриране пред вратарското поле. Там Киърън Кларк опита да изчисти с шпагат и насочи топката в очертанията на вратата си. За щастие вратарят Рандолф внимаваше.

52'
  • Първа смяна в Босна - Менсур Муйджа напусна терена, на негово място влезе Огньен Враньеш.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Гостите от Ирландия подновиха играта с удар от центъра. На терена също така започна да се стеле солидна мъгла.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Съдията Феликс Брих не даде и минутка продължение.

45'
  • Много тежко единоборство между Киърън Кларк и Муйджа. За късмет нито един от двамата не пострада сериозно.

43'
  • Втори шанс пред Босна! Джеко поде контраатака и пусна топката вдясно за Вишча, който стигна почти до ъгловото флагче, за да центрира. Топката прескочи Лулич и стигна до включилия се в атака Зуканович. Неговият изстрел с глава от 11-12 метра попадна право в ръцете на Рандолф.

32'
  • Центриране на Джеко внесе смут в отбраната на ирландците. Впоследствие Вишча успя да стреля, но доста встрани от дясната греда зад Рандолф.

28'
  • Жълт картон за Стивън Уорд от Ирландия. Левият бек на гостите за пореден път бе надигран от Муйджа и го повали на тревата.

26'
  • Първата истинска опасност! Вишча надигра Стивън Уорд отдясно и центрира полувисоко в наказателното поле, където Ибишевич засече от движение в търсене на близкия ъгъл. Топката облиза външната страна на мрежата.

22'
  • Рискована игра на Роби Брейди при един корнер за Ирландия доведе до контраатака за Босна. Ибишевич проби мощно напред и пусна за Пянич, който опита да намери вдясно Лулич, който се подхлъзна и изтърва топката. Играчът на Лацио все пак я стигна и подаде към Вишча, който нахлу в наказателното поле и наивно опита да си изпроси дузпа.

18'
  • Корнер вляво от вратата на Дарън Рандолф. Пянич завъртя кълбото пред вратарското поле, където Шунич опита да играе с глава. Ударът му бе толкова несполучлив, че топката излезе в тъч.

15'
  • Първи шут в мача. Менсур Муйджа се включи силно отдясно по атаката, където надбяга с лекота Стивън Уорд. Последва пас пред пеналта, където Пянич овладя и шутира веднага, но много високо над целта.

11'
  • Доста спокойни първи минути на мача. Очаквано босненците се стараят да бъдат по-активни, докато Ирландия предпочита да затваря плътно пространствата в своята половина.

• НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар по топката е за домакините от Босна.