• 19’ (д) Мартин Камбуров
  • 84’ Маркиньос
  • КРАЙ НА МАЧА

90+2'
  • Тони Силва и Маркиньос пропиляха изгодна възможност за трети гол, след като взаимно си попречиха да нанесат удар по топката.

88'
  • Гол за ЦСКА - 1:2! Маркиньос бележи след хубав извеждащ пас на Галчев! Бразилецът получи зад отбраната на Марек и технично пусна кълбото покрай вратаря. Топката се удари в десния стълб, но все пак спря в мрежата.

84'
  • Здравко Илиев получи пространство отляво в наказателното поле и шутира с десния крак. Кълбото прелетя на половин метър покрай близкия долен ъгъл.

81'
  • Маркиньос успя да се освободи и да получи на метър зад точката на дузпата, ала изстрелът му профуча много встрани от вратата.

79'
  • Темпото на мача видимо спадна след извършените смени, грешките в играта на двата отбора зачестиха.

• Димитър Андонов опита късмета си от фаула, но от около 30 метра прати кълбото в стената и то излезе в корнер.

72'
  • Груб фаул на Венцислав Василев създава удобна възможност за Марек.

69'
  • Ъглов удар за ЦСКА. Борис Галчев центрира вляво от вратата, Чорбаджийски се извиси с глава и изпрати топката в аут.

52'
  • Нов изгоден шанс за "червените", този път Тони Силва отправя удар, но стражът на дупничани отново е на ниво.

51'
  • Възможност за ЦСКА, Петър Витанов стреля, но вратарят спаси.

50'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Брайън Ереро вместо Венцислав Василев.

46'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Тони Стоичков вместо Иван Маркович.

46'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Васил Попов вместо Антон Карачанаков

46'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Чорбаджийски вместо Крачунов

46'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Борис Галчев вместо Ивайло Чочев

46'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Тони Силва вместо Иван Стоянов.

46'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Маркиньос вместо Камбуров.

46'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Петър Витанов вместо Сънди

46'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Александър Тунчев вместо Илиянов.

46'
  • Поредица от смени в ЦСКА на почивката - Анатоли Господинов вместо Стоян Колев.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Марек и ЦСКА се оттеглят на почивка при 1:1.

45+1'
  • Ъгловият удар бе изпълнен от Иван Стоянов, който центрира към първа греда, а там Илиянов с глава стреля на сантиметри покрай левия стълб на Михайлов.

45+1'
  • ЦСКА разигра добре пред вратата на Марек, Здравко Илиев центрира, а Чочев стреля премерено с глава към долния ляв ъгъл. Емил Михайлов обаче успя да избие в корнер.

44'
  • Ъгловият удар създаде нови главоболия за Марек, като отново Камбуров успя да отправи изстрел, който бе блокиран. Последва опит за добавка на Юлиан Илиянов, но от няколко метра с глава защитникът стреля в аут.

42'
  • Здравко Илиев центрира отдясно, Мартин Камбуров стреля с глава, а Милен Лахчев в последния момент изчисти в корнер.

41'
  • Маркович отново комбинира с Карачанаков, който с хубав финт преодоля Мартин Димитров. Крилото на "червените" шутира от границата на наказателното поле, а Емил Михайлов изби кълбото, което влиташе в близкия му ъгъл.

36'
  • Иван Маркович умело задържа топката, преди да я пусне вляво към Карачанаков. Юношата на "червените" пое на около 17 метра от вратата, но стреля твърде високо в аут.

33'
  • Иван Стоянов подаде добър диагонален пас към Камбуров, който се беше вклинил между централните защитници на Марек. Нападателят стигна до топката, но не успя да я отклони точно към Антон Карачанаков.

32'
  • Иван Маркович направи добро включване отдясно, пое топката и проби в наказателното поле, където Лахчев го спря чисто.

28'
  • Смяната в ЦСКА е факт - Здравко Илиев зае мястото отдясно в защитата на "армейците".

27'
  • Апостол Попов почувства болки и сам напусна терена, засега ЦСКА продължава с десет души. Здравко Илиев чака край тъчлинията, за да замени своя съотборник.

• Гол за Марек - 1:1! Кристиян Петков изравнява след груба грешка на Стивън Сънди! Денис Стоилов направи хубав рейд отдясно и центрира ниско към точката на дузпата, където халфът на ЦСКА овладя, но загуби под натиска на тарана и играчът с номер 77 стреля точно до лявата греда.

22'
  • Карачанаков шутира по тревата от около 22 метра, без проблеми за вратаря Михайлов.

20'
  • Гол за ЦСКА - 0:1! Мартин Камбуров с мощен шут реализира отсъдената дузпа. Таранът стреля вляво от вратаря, а Михайлов тръгна в другата посока.

19'
  • Дузпа за ЦСКА! Иван Стоянов блесна с тънък пас към Мартин Камбуров, който финтира вратаря Михайлов, а последният го препъна.

17'
  • Медицинска помощ за Димитър Андонов от Марек.

17'
  • Жълт картон за Стивън Сънди, който фаулира грубо Андонов от Марек.

16'
  • Страхотен пропуск за Марек! Светослав Диков изведе Кристиян Петков сам срещу Стоян Колев, който излезе навреме и попречи на нападателя да стреля. Таранът на Марек получи втори шанс, но изстрелът му бе блокиран от защитник и излезе в корнер.

14'
  • Добра атака на Марек. Хубав пас към Тончев в наказателното поле, но той не успя да достигне топката.

8'
  • Иван Стоянов центрира от фаул, но защитник на Марек успя да избие в ъглов удар.