• КРАЙ НА МАЧА

90+1'
  • Още една смяна в състава на Лудогорец. Витиня влезе в игра, а Минев напуска.

89'
  • Стяуа намалява на 4:2. Чворович извърши нарушение и реферът отсъди дузпа в полза на румънците, а Габриел Янку не сгреши.

86'
  • Стяуа намалява чрез Неагу, който би над плонжа на Чворович.

81'
  • Марселиньо излиза.

79'
  • Нова смяна. Дяков е заменен от Теро Мантула.

79'
  • Моци излиза, влиза Александров.

79'
  • Четвърти гол за Лудогорец. Шоко с далечен удар с левия крак прехвърли вратаря на Стяуа.

78'
  • Роман Безяк отбелязва трети гол за Лудогорец. Шоко проби от дясно, подаде на Марселиньо. Той между трима пусна на Безак и Роман Безяк реализира. В тази атака футболистите на Лудогорец си подадоха над 20 паса преди да стигна до попадението.

74'
  • Барт заменя Георги Терзиев.

68'
  • Още една смяна в състава на Лудогорец.

68'
  • Нова смяна в Лудогорец.

68'
  • Мраселиньо реализира за 2:0 в полза на Лудогорец. Кишада с хубав пробив през центъра, намери Марселиньо, който вкара втория гол за българския шампион.

65'
  • Лудогорец пропуска втора дузпа. Мисиджан бе фаулиран в наказателното поле и реферът отсъди дузпа в полза на Лудогорец. Златински обаче уцели гредата и пропусна.

61'
  • Смяна в състава на Лудогорец.

59'
  • Абало сменя Михаил Александров.

58'
  • Румънците също смениха вратаря. Валентин Кожокару влезе на мястото на Арлаускис.

56'
  • Смяна в състава на Стяуа. Янку сменя, Кешеру.

54'
  • Шанс за Лудогорец. Кишада стреля, но топката мина високо над вратата на румънците.

51'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Вратарят Стоянов е заменен от другия страж - Иван Чворович.

50'
  • Атака за Стяуа, Габриел стреля, но Чворович спаси.

49'
  • Изстрел на Марселиньо е спасен от вратаря на Стяуа.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • Опасност пред вратата на Владо Стоянов, но вратарят на Лудогорец е стабилен след прекия свободен удар изпълнен от Танасе и улови топката.

42'
  • Добра атака за Лудогорец. Мисиджан подаде на Марселиньо. Той стреля добре, но вратарят изби в корнер.

39'
  • Кристиан Танасе напредна в половината на Лудогорец, но пасът му към Кешеру бе пресечен.

34'
  • Добра възможност за Стяуа, но Сукала не успя да засече подаването на Николае Станчу.

33'
  • Ига с ръка след центриране от корнер. Кешеру игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди дузпа, но Светослав Дяков пропусна.

27'
  • Гол за Лудогорец. Българският тим повежда с 1:0. Вратарят на румънците шутира топката, Козмин Моци овладя за Лудогорец и подаде към Светослав Дяков, който бе много добре пласиран. Дяков овладя и реализира от близка дистанция.

19'
  • Румънците атакуват чрез Андрей Препелица, но той изгуби топката, която излезе в тъч.

16'
  • Стяуа отвърна с дълго центриране към Ясмин Латовлевич, но защитниците на Лудогорец се справиха.

11'
  • Нова атака за българския тим. Кайсара е доста активен, пробва да центрира от дясно на вратата на Гиедринус Арлаускис, но топката бе избита.

9'
  • Атака за Лудогорец по десния фланг, но центрирането не стигна до Върджил Мисиджан.