• КРАЙ НА МАЧА

90+3'
  • Деян Лозев центрира отдясно, Белаид избива в корнер.

90'
  • Стефан Велев стреля директно от фаула, намери пролука в стената на Хасково, но Банков бе на място и спаси.

79'
  • Бърза контра на Левски завършва с фаул на Хаджиниколов срещу Антон Огнянов отляво на наказателното поле на Хасково.

78'
  • Опасно центриране към Стефано Кунчев, който избива в корнер.

78'
  • Центриране в нак. поле на Хасково, защитата на Левски избива в корнер.

67'
  • Поредма смяна. Цветелин Тонев на мястото на Джихад Кямил.

63'
  • След ъгловия удар, топката стигна до Стефан Велев, който от около 30 метра стреля мощно в горната греда.

63'
  • Центриране от корнер, Белаид играе с топката, след което ще има нов корнер за Левски.

63'
  • Костадин Ничев влиза на мястото на Педро Еуженио.

62'
  • Балтанов излиза, Антон Огнянов на негово място.

61'
  • Центриране в наказателното поле на Левски, но Хубенов не успя да засече.

59'
  • Дончо Атанасов излезе, Николай Хаджиниколов влиза в игра.

57'
  • Галин Димов заменя Васил Велев за Хасково.

55'
  • Радослав Димитров центрира, Божинов стреля, но топката минава встрани от вратата.

54'
  • Белаид влиза на мястото на Пламен Димов.

52'
  • 2:1! Центриране отляво на Райнов, Емил Ангелов вкара красиво с глава в мрежата на Стефано Кунчев.

50'
  • За Хасково Недялко Хубенов ще доиграе мача вместо Владислав Узунов.

46'
  • Галин Ташев заменя Веселин Минев.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Ново грубо нарушение от страна на играч на Хасково. Дончо Атанасов фаулира Мигел Бедоя и получава жълт картон.

38'
  • Валери Божинов получава жълт картон, след като реагира бурно на грубо влизане в краката на Домовчийски от страна на Васил Велев.

36'
  • Иван Скерлев влезе грубо в краката на Божинов, който след това се сдърпа със съперника си.

33'
  • Двама играчи на Хасково излизат сами срещу Стефано Кунчев. Емил Ангелов е с топката, но ударът му е спасен от вратаря.

28'
  • Владислав Узунов стреля към Кунчев, но в аут.

18'
  • Валери Домовчийски бе изведен сам срещу вратаря Банков, но ударът му не затрудни стража на Хасково.

16'
  • 2:0 за Левски! След центриране от корнер на Стефан Велев, Валери Божинов бе оставен сам на близката греда и с глава реализира втори гол за "сините".

15'
  • На представянето преди мача Веселин Минев бе освиркван от феновете на Левски.

• 1:0 за Левски! Атака отляво за Левски, Веселин Минев пусна към Мигел Бедоя, който стреля в мрежата на Николай Банков!