• Край на мача

90+2'
  • Опасна атака за Берое, но старозагорци не успяха да реализират. Поредна грешка в защитата на "червените".

87'
  • Спречкване между Иво Иванов и новото попълнение на ЦСКА - Буш

86'
  • Пряк свободен удар за Берое. Венци Василев изчисти в корнер.

85'
  • На местата на Попов и Супусепа влизат в игра Чорбаджийски и Чапаев.

83'
  • Станислав Костов пропусна да открие резултата за Берое, Стоян Колев се намеси добре и изби

82'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Дивиш отстъпи мястото си на Колев

74'
  • Керкар пробва да намери Гади, но той е в положение на засада.

71'
  • Джоман фаулира грубо Галчев и получи жълт картон

69'
  • На мястото на Сънди влиза Борис Галчев

67'
  • На мястото на Бергонси влезе Карачанаков в състава на ЦСКА

66'
  • Венци Василев центрира, но Динков се намеси добре и изчисти в тъч.

64'
  • Влезлият като смяна Керкар се измъкна от опеката на Венци Василев и стреля, но Дивиш се намеси добре и предотврати опасността пред вратата на ЦСКА.

61'
  • В игра за ЦСКА е и новото попълнение Соарес

60'
  • Медицинска помощ за играч на Берое

59'
  • Девет смени в отбора на Берое. В игра влизат Благой Макенджиев, Пламен Тенев, Танко Дяков, Георги Динков, Игор Джоман, Стефан Спировски, Крис Гади, Салим Керкар и Станислав Костов. От титулярния състав остават само Самир Аясс и Иво Иванов.

55'
  • Мапуку с хубав удар към вратата на ЦСКА. Като по чудо гол нямаше.

51'
  • Ъглов удар за ЦСКА. Луис Соарес центрира лошо, а атаката на "червените" пропадна.

50'
  • Куп промени в състава на ЦСКА. Мисиджан, Буш и Маркиньос са на терена.

48'
  • Венци Василев центрира, но топката не достигна до Буш, който влезе на терена след почивката.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • ЦСКА и Берое завършиха 0:0 след 45 минути игра на стадион "Балгарска армия". Берое нацели греда и изпусна дузпа

45+3'
  • Бергонси с глава прати топката над вратата на Иван Караджов след като беше изпълнен прекия свободен удар.

45+2'
  • Жълт картон за Костадинов от Берое за нарушение срещу Тони Силва

44'
  • Маркович пробва да изведе съотборник в наказателното поле на Берое, но не сполучи

44'
  • Добро извеждащо подаване на Аясс към Елиаш, който стреля над вратата, а е и в засада

39'
  • Венци Христов застана зад топката и стреля във вратаря Дивиш, който спаси изпълнението

38'
  • Крачунов направи нарушение в наказателното поле срещу Димо Бакалов и последва дузпа. Жълт картон за защитника на ЦСКА.

36'
  • Супусепа центрира, но там Камбуров беше изпреварен от Н'Диае

35'
  • Тунчев получава жълт картон за нарушение срещу Венци Христов

34'
  • 5-6 фенове на Берое подкрепят отбора от трибуните на "Българска армия"

30'
  • Тони Силва се впусна по дясното крило, но Пенев се намеси добре и изби в корнер.

29'
  • Димо Бакалов центрира остро от пряк свободен удар близо до тъч линията в ляво по атаката на Берое, но топката попадна право в ръцете на Дивиш.

19'
  • След центриране от корнер, НДиае нацели страничната греда на вратата на ЦСКА

16'
  • На мястото на Тодор Янчев влезе Маркович

6'
  • Шпалир от двата състава за легендата на "червените" Тодор Янчев.

5'
  • Опит за атака на Берое, но тя се провали

2'
  • Начало на срещата. Началният удар е за Берое

1'
  • В 5-ата минута Тодор Янчев ще напусне терена, а двата отбора ще му направят шпалир.