• КРАЙ НА МАЧА. След нулево равенство тук и загуба с 0:1 в първата среща Берое отпада от Брьондби.

90+3'
  • Френският съдия назначи само 2 минути добавено време.

• Шут на Елмандер от много остър ъгъл, който спира във външната страна на мрежата зад Макенджиев.

87'
  • Шанс и за Брьондби! Елмандер без проблем свали дълго подаване с глава към Ериксон. Младият нападател финтира Пенев в наказателното поле и шутира мощно с левия крак, като изпрати кълбото високо над целта.

85'
  • Жълт картон за Иво Иванов, който спря опасна атака на Брьондби с фаул.

84'
  • Фредерик Холст тества Макенджиев с шут от около 18-19 метра. Вратарят на Берое с премерен плонж улови.

82'
  • Нов пропуск за Берое! Спас Делев центрира остро от пряк свободен удар, отсъден близо до тъчлинията отдясно. Иво Иванов бе оставен да стреля с глава от около 8-9 метра, ала топката премина покрай десния стълб.

81'
  • Първа смяна в Берое - Иван Коконов вместо Георги Божилов.

79'
  • Втора смяна в Брьондби - Холст вместо Пуки.

79'
  • НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ШАНС ЗА БЕРОЕ, НО ГОЛ НЯМА! Иво Иванов с чудесен дълъг пас намери Елиаш абсолютно непокрит отдясно. Бразилецът догони топката до аутлинията и с прострелно подаване я сервира за Делев във вратарското поле. Нападателят обаче не засече както трябва и я изстреля в небесата.

79'
  • Риза Дурмиши проби добре отляво по атаката и центрира към близката греда, където Ньоргаард се опита да стреля с глава от трудна ситуация и прати кълбото високо над вратата.

78'
  • Пряко свободен удар за домакините. Ларсон центрира вдясно, където в наказателното поле Албрехтсен опита да вземе високата топка. След кратък карамбол тя попадна у Хюлсагер пред дъгата, чийто шут бе блокиран от защитник и излезе в корнер.

73'
  • Голям шанс за Брьондби! Това бе най-чистата ситуация за домакините. Джоман загуби леко в собствената си половина, а Хюлсагер прихвана паса му и на свой ред потърси Елмандер пред дъгата. Там Венци Василев изби кълбото от краката на тарана, но пък Йохан Ларсон връхлетя и шутира от движение. Топката прелетя малко над гредата.

66'
  • Опасно центриране на Хюлсагер отляво. Той потърси включилия се от втора позиция Ньоргаард, ала Веселин Пенев спечели въздушния дуел точно пред вратарското поле.

64'
  • Брьондби изпълни корнер вдясно от вратата на Макенджиев, който прехвърли всички в наказателното поле. В крайна сметка топката стигна до Ериксон при ъгъла на пеналта, а ударът на нападателя попадна в сигурните ръце на Макенджиев.

63'
  • Първа смяна в Брьондби - Магнус Ериксон вместо Елбасан Рашани.

58'
  • Продължителна атака на Берое се превърна в обсада на наказателното поле. Топката стигна до Делев отляво по атаката, който свали с глава за Божилов. Нападателят бе затворен от трима играчи на домакините и не можа да намери път към вратата.

53'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+2'
  • Първи точен шут на Брьондби към вратата на Благой Макенджиев. Теему Пуки получи пространство пред дъгата и шутира с десния крак, без да затрудни особено стража на българите.

45+1'
  • Елмандер изостри действията на Брьондби с хубав пас вдясно за Пуки, който овладя в наказателното поле и се справи с Пенев. Впоследствие обаче финландецът се забави и кълбото му бе отнето.

44'
  • Много силен рейд на Веселин Пенев през центъра. Левият бек стигна до наказателното поле, където обаче сбърка с подаването си към Делев и опасността бе предотвратена.

41'
  • Точен шут на Божилов от дистанция. Топката обаче отиде право в ръцете на вратаря.

39'
  • Поредна силна изява на Джоман в центъра на терена. Халфът на Берое отне от Ньоргаард и потърси с дълга топка Мапуку, който не бе в засада. Нападателят излизаше сам срещу вратаря, но Храдецки разчете ситуацията добре и излезе извън пеналта, за да избие в тъч.

33'
  • Джоман постави началото на хубава атака за Берое, след като отне кълбото от Елмандер. С малко късмет Мапуку запази топката и действията се пренесоха вляво с висок пас към Елиаш. Бразилецът с глава свали топката за Божилов пред наказателното поле, ала бившият играч на Черно море шутира безобразно встрани.

26'
  • Ньоргаард много умело събра двама играчи на Берое около себе си, след което изведе Ларсон отдясно по атаката. Центрирането на крайния бранител обаче бе повече от разочароващо и излезе в аут.

24'
  • Пряк свободен удар за Берое. Елиаш много добре завъртя кълбото, като насочи подаването си към пространството между точката на дузпата и вратарското поле. Там имаше трима непокрити негови съотборници, но никой от тях не достигна до топката.

19'
  • Мартин Йорнсков спря обещаваща атака на Берое и получи жълт картон. Делев много технично с едно докосване отклони кълбото към набиращия скорост Мапуку и капитанът на Брьондби го посече отстрани.

18'
  • Жълт картон и за Йохан Елмандер. Звездата на Брьондби посегна опасно и изрита през краката Джоман.

15'
  • Жълт картон за Кристиан Ньоргаард от Брьондби. Халфът на домакините влезе много тежко в краката на Джоман, след като французинът вече се бе освободил от топката.

13'
  • Добра контраатака на Берое. Елиаш получи топката в собствената си половина и набързо я насочи към Мапуку отдясно. Нападателят превзе доста пространство и опита да центрира покрай Албрехтсен в търсене на Спас Делев. Защитникът на Брьондби обаче не се хвана на финтовете и блокира подаването.

10'
  • Добър набег на Рашани отдясно. Играчът на Брьондби показа техника и центрира покрай Веселин Пенев, но Венци Василев се пребори с Пуки за високата топка, а после нападателят на гостите извърши фаул.

7'
  • Георги Божилов отне топката край тъчлинията и от левия фланг веднага прати подаване за Мапуку зад гърба на противниковата отбрана. Конгоанецът обаче бе в засада и атаката не продължи.

5'
  • Брьондби стигна до ъглов удар още при първата си атака. Йохан Ларсон обаче центрира доста неточно, прехвърляйки всички играчи в наказателното поле на Берое.