1 : 0

• 10’ Ивелин Попов
  • Край на мача.

90+5'
  • Корнер за Беларус. След изпълнението топката влезе във вратата след удар на Корниленко, но попадение нямаше заради засада.

90+4'
  • Добавеното време е 4 минути.

90+2'
  • Хлеб получи втори жълт картон и беше изгонен.

90+2'
  • Пряк свободен удар за Беларус. Хлеб центрира, но Преслав Йорданов изчисти с глава напред.

90+1'
  • Нов удар на Делев от далечно разстояние, Горбунов улови.

88'
  • Горбунов излезе добре и изчисти топката пред погледа на Спас Делев.

87'
  • Удар на Спас Делев намери ръцете на Горбунов.

85'
  • Светослав Дяков е декориран в жълто.

83'
  • Пряк свободен удар за Беларус. След изпълнението му не последва опасност за Стоянов.

82'
  • Кендиш получи жълт картон за нарушение срещу Симеон Славчев.

80'
  • Спас Делев намери добре Радослав Кирилов и той стреля, но неточно.

77'
  • Последна смяна и в състава на България. На мястото на Ивелин Попов, влиза нов дебютант - Преслав Йорданов.

76'
  • Смяна в състава на Беларус. Корниленко влиза, излиза Маевский.

75'
  • Радослав Кирилов навлезе в наказателното поле, падна и потърси нарушение, но съдията му вдигна жълт картон за симулация.

72'
  • Владислав Стоянов се хвърли като лъв и спря опита на Кендиш да изравни резултата. Браво на българския вратар.

68'
  • Втора смяна и в състава на България. На мястото на Тонев, дебют ще направи Радослав Кирилов.

66'
  • Георги Миланов, който беше изнесен на носилка от терена, е добре, след като е получил удар в областта на гърдите.

• Нова смяна в състава на Беларус. На мястото на Нехайчик, влиза Савитски

62'
  • Корнер за Беларус. Гордейчук стреля от въздуха след центрирането, но бранителите се справиха.

61'
  • Поляков стреля опасно, но отново се спасихме.

58'
  • Шитов с отличен удар опита да изравни резултата, но Стоянов се справи.

• Добра атака на България, Делев не намери вярно продължение.

56'
  • Корнер за Беларус. След центрирането на Нехайчик, бранител изчисти добре напред.

55'
  • Ивелин Попов от пряк свободен удар стреля право в ръцете на Горбунов.

54'
  • Смяна в състава на България. Чочев влиза, излиза Миланов.

53'
  • Шитов получи жълт картон за нарушение срещу Делев.

52'
  • Ивелин Попов намери Симеон Славчев, който стреля, но ударът беше слаб и Горбунов улови кълбото.

49'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Маевский пропусна от няколко метра да накаже Стоянов, след като топката му беше дадена на тепсия от Гордейчук.

45+2'
  • Две минути е добавеното време на първата част

45+1'
  • Корнер за Беларус, след като Дяков изчисти кълбото. Центриране в наказателното поле, Лаптев смаза Страхил Попов, но играта ще продължи с тъч за гостите.

42'
  • Маевский стреля с глава високо над вратата на Стоянов след като получи пас отдясно по атаката на Беларус.

39'
  • Смяна в състава на Беларус. Мартинович излиза, влиза Шитов.

37'
  • Корнер за България. Делев центрира в наказателното поле, но отбраната на гостите се справи.

35'
  • Георги Миланов се измъкна от бранителите на Беларус, но далечният му удар мина на милиметри от страничния стълб на Горбунов.

33'
  • Кендиш отново получи възможност да стреля опасно, но след неговия удар топката излезе в аут.

32'
  • Кендиш стреля опасно, но Стоянов се справи и изби в корнер.

31'
  • Александров получи жълт картон, а гостите получиха пряк свободен удар

30'
  • Занев центрира добре от лявото крило, един от централните защитници затрудни вратаря Горбунов, но в крайна сметка нов гол за България не падна.

29'
  • Георги Миланов получи лекарска помощ

26'
  • Ивелин Попов опита атака отдясно към вратата на Горбунов, но там бранител на гостите се справи.

26'
  • Гордейчук стреля по посока вратата на Стоянов, но несполучливо.

25'
  • Хлеб ритна лошо Занев и получи жълт картон.

21'
  • Симеон Славчев от границата на наказателното поле стреля добре, но топката мина встрани от вратата.

20'
  • Шут на нападател на Беларус, неточен

19'
  • Страхил Попов центрира в наказателното поле на Беларус, но Мартинович се справи и изчисти кълбото в глава напред.

17'
  • Тонев с шут от далечно разстояние, отново неточно.

14'
  • Гордейчук с отличен удар прати топката на сантиметри от вратата на Стоянов, след като получи пас от Нехайчик.

13'
  • Гол за България! Делев центрира отдясно и с глава Ивелин Попов изведе "трикольорите" напред в резултата.

10'
  • Занев опита центриране отдясно по атаката на България, но несполучливо.

10'
  • Нарушение срещу Симеон Славчев около центъра на терена. Зад топката е Занев, разигра късо, но в крайна сметка Беларус се справи със ситуацията.

7'
  • Ивелин Попов пусна отличен пас към Тонев по лявото крило на българската атака, но центрирането на крилото не намери целта и топката излезе в аут.