FT

1 : 1

• 23’ C. Ronaldo (pen.)
  • 57’ A. Morata
  • Край на мача

• S. Lichtsteiner получи картон

76'
  • C. Tevez получи картон

70'
  • В 57-та минута, първата голяма грешка на Реал в защита се оказа фатална, и отново, и отново, кадърът на "кралския" клуб Алваро Мората я наказа. Погба свали с глава топката в пеналта, а там Серхио Рамос покри засадата, за да шутира Мората точно между няколко футболисти.

57'
  • Начало на второ полувреме

• Край на първо полувреме

• J. Rodriguez получи картон

44'
  • Isco получи картон

32'
  • Попадението бе под номер 307 за Роналдо за Реал във всички състезания, с което той изравни Алфредо Ди Стефано на второ място във вечната ранглиста. Пред тях е единствено Раул, с 323.

29'
  • В 22-та минута Киелини повали Хамес в наказателното поле, и Йонас Ериксон посочи бялата точка. Кристиано Роналдо за пореден път се изравни с Лионел Меси в голмайсторското чело, като реализира дузпата, 1:0.