• Пропуск на Неймар, който не успя да изравни резултата.

81'
  • R. Lewandowski получи картон

76'
  •

• Томас Мюлер даде преднина на домакините, след като успя с красив удар да матира Тер Стеген.

• T. Muller отбеляза гол

74'
  • Удар на Мюлер покрай вратата

65'
  • I. Rakitic получи картон

64'
  •

• Левандовски финтира добре Масчерано и прониза блестящия до този момент Тер Стеген, за да изравни резултата до 2:2.

• R. Lewandowski отбеляза гол

59'
  •

• Удар на Мюлер в аут

57'
  • Бернат се впусна в атака по лявото крило на Байерн, навлезе в наказателното поле, но беше спрян чисто

57'
  • Начало на второ полувреме

• T. Alcantara получи картон

45+2'
  •

• Край на първо полувреме

• Rafinha получи картон

41'
  • Тер Стеген прави чудеса от храброст на вратата на Барселона. Стражът изчисти кълбото от голлинията си при удар на Левандовски, запазвайки аванса на гостуващия тим

40'
  • Неймар отново наказа баварците. Отново асистенцията дойде от Луис Суарес. Бразилският национал беше оставен сам срещу Нойер и не сбърка.

• Neymar отбеляза гол

29'
  • Томас Мюлер пробва рефлекса на Тер Стеген, но вратарят на гостите спаси.

29'
  • И Меси пробва своя мерник, от 11 метра фронтално срещу Нойер успя да стреля в ръцете му.

28'
  • Левандовски с опасен удар към вратата на Барселона. Нападателят на баварците от 12-ина метра стреля право в ръцете на Тер Стеген.

26'
  • Неймар изравни резултата, след като получи добър пас от Суарес и от няколко метра не остави шансове на Нойер

•

15'
  • Байерн върна интригата в мача. Бетания се извиси и с глава матира Тер Стеген за 1:0, с което съживи шансовете на тима за пълен обрат.