• КРАЙ НА МАЧА! Ливърпул - Тотнъм 3:2!

90+5'
  • 3:2! Чудо! Марио Балотели вкара гол! Адам Лалана получи хубава топка в наказателното поле и асистира към италианеца, който беше на чиста позиция и реализира за 3:2. Това е първият му гол в Премиършип за Ливърпул!

85'
  • Хубав пробив на Алберто Морено по фланга и той стреля от 10-ина метра. Лорис обаче улови.

71'
  • Ливърпул има претенции за дузпа. Даниел Стъридж нахлу в наказателното поле и падна в него след съприкосновение с Ерик Дайър. Реферът обаче прецени, че няма нарушение.

69'
  • 2:2! Головото шоу на "Анфийлд" сякаш няма край! Муса Дембеле изравни за 2:2. Кристиян Ериксен стреля опасно от пряк свободен удар, но Миньоле изби право на крака на Хари Кейн. Той пусна успоредно на голлинията, откъдето белгиецът с гърди вкара за 2:2. Останаха съмнения обаче, че Кейн е в пасивна засада при изпълнението на прекия свободен удар.

66'
  • Веднага след гол на Ливърпул, Тотнъм имаше шанс да изравни. Ерик Ламела стреля опасно от границите на наказателното поле, но Симон Миньоле изби с една ръка летящата точно под горната греда топка.

56'
  • 2:1! Ливърпул поведе в резултата след гол от дузпа на Стивън Джерард. Той прати топката в горния десен ъгъл на вратата и въпреки че Юго Лорис леко закачи топката, тя влезе в мрежата му. А дузпата беше отсъдена за нарушение на Дани Роуз срещу Даниел Стъридж след дълъг самостоятелен пробив на нападателя.

53'
  • Начало на второто полувреме на двубоя!

45+4'
  • Край на първото полувреме!

45+4'
  • Стъридж за пореден път пропусна да даде аванс на Ливърпул. След нескопосана намеса на Ян Вертонген в защита позволи на нападателя да стреля с гръб към вратата с пета, но топката срещна гредата.

45+2'
  • Възможност се откри отново пред Хари Кейн да направи обрата пълен, но в последния момент беше спрян от Миньоле.

42'
  • Възможност се откри Джордан Айб да изравни резултата. Младокът стреля от границите на наказателното поле, Юго Лорис не изби особено добре и се наложи защитник да доуспокоява ситуацията и да му връща с глава.

39'
  • 1:1 - Хари Кейн за пореден път е герой за своя отбор. Англичанинът изравни, след като завърши хубава комбинация между Кристиян Ериксен и Ерик Ламела, която му позволи да излезе сам срещу Симон Миньоле и да прати топката в мрежата, въпреки че белгиецът докосна топката.

27'
  • Даниел Стъридж пропусна да направи резултата 2:0. Той се озова на хубава позиция, но в последния момент Ерик Дайър му попречи да стреля добре и англичанинът прати топката високо над вратата.

20'
  • 1:0 - Лазар Маркович открива резултата в полза на Ливърпул. Хубав пробив на сърбина му позволи да излезе на стрелкова позиция около границите на наказателното поле и той с прецизен изстрел прониза Лорис, който не се представи най-добре в ситуацията.

16'
  • Нов шанс се откри пред Даниел Стъридж след пробив на Лазар Маркович, но ударът на английския национал беше избит от Юго Лорис.

13'
  • Стивън Джерард стреля опасно от пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри над вратата.

11'
  • Първо положение в мача. Даниел Стъридж се озова сам срещу Юго Лорис, но би слабо право в тялото му и французинът нямаше проблеми.