• ЧЕЛСИ Е ФИНАЛИСТ!

120+2'
  • КРАЙ НА МАЧА! ЧЕЛСИ ПОБЕЖДАВА ЛИВЪРПУЛ С 1:0 И СЕ КЛАСИРА ЗА ФИНАЛА , КЪДЕТО ЧАКА ПОБЕДИТЕЛЯ ОТ ШЕФИЛД ЮН - ТОТНЪМ.

120+2'
  • Дидие Дрогба се появява в Челси малко преди края като смяна за бавене на времето.

119'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ.

105+1'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ - 1:0 ЗА ЧЕЛСИ!

105+1'
  • 104'
  • Диего Коща и Стивън Джерард са опрели глава до глава и получават жълти картони.

101'
  • Хендерсън с глава не успя отблизо да изпрати топката във вратата на Челси.

99'
  • ЧЕЛСИ ПОВЕДЕ С 1:0. Бранислав Иванович вкара с глава в 94-ата минута, оползотворявайки центрирането на Уилян от фаул.

94'
  • РЕДОВНОТО ВРЕМЕ ПРИКЛЮЧИ 0:0. Това означава продължения, а ако и след тях резултатът се запази нулев, Челси ще се класира на финала, защото в първия мач вкара гол на чужд терен за 1:1.

90+3'
  • НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ.

90'
  • Четири минути добавено време.

90'
  • Фаул за Ливърпул. Само корнер за "червените" след това.

89'
  • Марио Балотели се появява в игра, като заменя Лазар  Маркович в състава на Ливърпул.

70'
  • Игра с ръка на Хендерсън, съдията не показва втори жълт картон за играча на Ливърпул, а това отново изнервя Моуриньо.

67'
  • Нова добра намеса на Миньоле, който плонжира в краката на Коща.

66'
  • Шут отдалеч на Диего Коща, но Миньоле се справя.

61'
  • Еден Азар набра скорост и шутира от средна дистанция, но покрай вратата на Ливърпул.

59'
  • Напрежение на терена и отново Диего Коща е в центъра на събитията. Жълт картон за Лукас от Ливърпул. Фаул в полза на Челси.

54'
  • 46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0. Каквото и да е реми в края на 90-те минута, ще изпрати мача в продължения, където вече важи правилото за повече отбелязани голове на чужд терен.