• 28’ (а.г.) Георги Самокишев
  • 59’ (д) Костадин Хазуров
  • КРАЙ НА МАЧА

90+3'
  • 2 минути добавено време на мача.

• Страхотен шут от фаул на Самокишев. Капитанът на Пирин стреля с всичка сила от около 28 метра, а Господинов с красив плонж изби в корнер.

86'
  • Хазуров бележи за ЦСКА след хубаво подаване на Динчев отдясно, ала попадението е отменено заради засада. Този път съвсем резонно.

84'
  • Далечен шут на Йордан Йорданов към горния десен ъгъл, Шоколарев се намеси добре и улови.

65'
  • Страхотен шанс за Пирин, ала Господинов спасява!

Джамджиев изскочи сам срещу вратаря на ЦСКА и нагласи топката на десния си крак, след което пробва да шутира ниско по диагонала. Господинов реагира светкавично и парира с една ръка.

61'
  • Гол за ЦСКА - 0:3! Костадин Хазуров стреля силно до дясната греда, а макар Шоколарев да усети посоката, нямаше шанс да отрази.

59'
  • Дузпа за ЦСКА и жълт картон за Мехремски, който нелепо игра с ръка във вратарското поле на Пирин!

ЦСКА изпълни ъглов удар вляво от вратата на Шоколарев и макар да имаше само играчи на домакините около Мехремски с типичен волейболен прийом отклони съвмес умишлено високата топка с ръка.

58'
  • Жълт картон за Станимир Благоев от Пирин Гоце Делчев.

57'
  • Страхотен пряк свободен удар на Калайджиев! Той шутира от около 23 метра фронтално срещу вратата, а Анатали Господинов се разтегна максимално, за да избие топката, която иначе влиташе точно в горния десен ъгъл.

49'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Медицинска помощ за Гушков от Пирин Гоце Делчев, който получи неприятен удар в коляното при единоборство с играч на ЦСКА.

43'
  • Интересно заучено положение от пряк свободен удар за ЦСКА. Галчев можеше да обстрелва вратата по диагонал отляво, но вместо това пусна по тревата към дъгата. Там Самир Аясс финтира съперник и шутира с десния крак, ала защитник застана на пътя на топката.

41'
  • Медицинска помощ за Йордан Йорданов от ЦСКА. Опорният халф стана жертва на тежък шпагат отзад на Мехмерски, затова полежа на тревата, преди да напусне на собствен ход.

36'
  • Автогол на Георги Самокишев покачва преднината на ЦСКА - 0:2!
    Момчил Цветанов показа техника отляво и преодоля човек, за да центрира остро към вратата. Там настъпи меле, в което Галчев отправи неточен изстрел, а топката рикошира в Самокишев и влезе във вратата.

28'
  • Маламов центрира от ъглов удар вляво от вратата на Шоколарев. Чорбаджийски взе високата топка и стреля с глава в очертанията на вратата. Шоколарев се хвърли и улови във въздуха.

27'
  • Голям пропуск за ЦСКА! Маламов отне топката в центъра и веднага пусна напред към Хазуров, който проби от крилото към центъра. Вместо да потърси пас към Цветанов вляво обаче нападателят реши да играе сам и от труден ъгъл стреля много високо над вратата.

23'
  • Гол за ЦСКА - 0:1! Един от най-ниските в редиците на гостите - Самир Аясс - се разписа с глава! Офанзивният халф получи чудесно центриране от фланга и надскочи пазача си, след което стреля с неспасяема парабола към горния ляв ъгъл.

15'
  • Момчил Цветанов се разписа, ала страничният съдия развя доста спорна засада! Крилото получи висок пас отляво и нахлу в наказателното поле, като се справи със защитник и шутира покрай вратаря. Главният съдия Бисер Никифоров отмени попадението, макар повторенията да показаха, че неговият асистент не е видял правилно ситуацията. Цветанов беше доста пред предпоследния в отбрана за Пирин.

12'
  • Страхотен пропуск за Пирин ГД! Георги Калайджиев получи пас в коридор покрай Кирил Динчев, а след това с рязък финт свали на земята преследващия го Йордан Йорданов. На около 8-9 метра по диагонал спрямо вратата крилото на домакините обаче шутира много неточно над целта.

11'
  • Костадин Хазуров от ЦСКА получи топката на десетина метра с гръб към вратата. Таранът се обърна и стреля, но го стори право в тялото на вратаря Шоколарев.

7'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА на около 23-24 метра почти фронтално срещу вратата. Капитанът на "червените" Борис Галчев стреля силно над стената с десния крак, ала Боян Шоколарев се намеси добре и боксира с две ръце.