• Край на мача!

90+3'
  • Страхотен пропуск на Хазуров, който от няколко метра не успя да засече добре центриране отляво.

90+3'
  • Костадин Хазуров бележи шестия си гол във вратата на Германея. Нападателят заесче центриране отдясно и от близко разстояние направи 10:0!

87'
  • 9:0! Четвърти гол на Николай Цветков.

72'
  • Пети гол за Костадин Хазуров! Нападателят на ЦСКА овладя топката пред наказателното поле, напредна и стреля силно по диагонала за 8:0!

62'
  • Хеттрик на Цветков! Прекрасен нов гол на Цветков, който матира вратаря на Германея с далечен шут!

59'
  • ЦСКА започна втората част по подобие на първото полувреме, но въпреки добрите положения пред противниковата врата, резултатът засега се запазва.

58'
  • Греда за ЦСКА.

47'
  • Начало на второто полувреме.

45+1'
  • Край на първата част.

45+1'
  • 6:0 в полза на ЦСКА! Момчил Цветанов излиза сам срещу вратаря, но е съборен на границата на наказателното поле, топката обаче попадна в Костадин Хазуров, който останал сам на празната врата с лекота бележи шестия гол в мача.

43'
  • Николай Цветков бележи втория си гол в мача и пети за своя тим. Цветков бе точен след изпълнение на пряк свободен удар.

41'
  • Неразбирателство между Дичев и Стоян Колев, което почти води до гол във вратата на ЦСКА. Вратарят на "червените" все пак успява да догони топката и да спаси.

37'
  • 4:0 в полза на ЦСКА. Този път Николай Цветков е голмайстор за "червените" след груба грешка на вратаря на Германея. Стражът на домакините не успя да изпълни по най-добрия начин непряк свободен удар и парти топката в краката на Цветков, който с удар от близо 25 метра вкара нов гол за ЦСКА.

34'
  • Хеттрик за Хазуров! След атака по лявото крило, Александров получи в наказателното поле и върна към Петър Витанов, който стреля, но Костадин Хазуров бе този, който отклони топката в мрежата и оформи своя хеттрик.

29'
  • Хубаво центриране на Александров отдясно, но вратарят на Германея успява да улови.

25'
  • Николай Цветков се измъква от засадата отдсяно и пробва успоредно центриране на голлинията, но вратарят на Германея успява да избие.

18'
  • Отборът на ЦСКА диктува изцяло темпото на терена. Футболистите на Германея Сепарева Баня трудно организират атаки към вратата на Стоян Колев.

15'
  • ЦСКА повежда с 2:0 след точен изстрел на Хазуров от бялата точка.

9'
  • Дузпа за ЦСКА!

9'
  • Костадин Хазуров открива резултата още в 7-ата минута. Нападателят на ЦСКА се разписа с глава след центриране от корнер.