• 81’ Александър Александров
  • 85’ Марио Йорданов
  • Край на мача!

90+1'
  • Юношата Марио Йорданов вкарва пореден гол във вратата на Варвара. Появилият се като резерва футболист, който днес официално дебютира за червените, получи топката по левия фланг и с фалцов удар по диагонала вкарва за 7:0.

85'
  • 6:0! Александър Александров бележи шести гол за ЦСКА. Халфът на червените бе изведен от Самир Аясс и с удар по диагонала вкара поредния гол във вратата на Балкан.

81'
  • Фрапантен пропуск за Балкан! След центриране отдясно, Темелко Зайков бе оставен абсолютно непокрит на далечната греда и стреля от въздуха, но топката премина на сантиметри от страничния стълб.

76'
  • Далечен удар към вратата на Варвара, но този път топката не попада в целта.

64'
  • Хубав пробив на Милен Шуманов отляво, но ударът му не попада в целта. Втори удар към вратата на ЦСКА в мача.

49'
  • Първи удар към вратата на Балкан. Борис Галчев стреля, но след рикошет топката излиза в коернер.

46'
  • Начало на второто полувреме.

45'
  • Край на първото полувреме.

45'
  • Първият удар към вратата на ЦСКА дойде дева две минути преди края на полувремето. Топката обаче минава високо над вратата.

43'
  • 5:0! Головата фиеста на стадион Васил Левски продължава. Момчил Цветанов намери Преслав Йорданов, който се измъкна от защитата на Балкан и с лекота преодоля вратаря за 5:0.

35'
  • 4:0! Капитанът Борис Галчев бележи четвърти гол във вратата на Балкан. Халфът на червените се разписва на празна врата след пас отляво.

28'
  • Преслав Йорданов бележи трети гол за ЦСКА. Нападателят се разписа от дузпа, след като вратарят на гостите извърши нарушение в наказателното поле.

24'
  • Два страхотни пропуска за ЦСКА. Първо Преслав Йорданов, а след това и Самир Аясс не успяха да преодолеят вратаря Петракиев.

21'
  • Греда за ЦСКА. Момчил Цветанов излиза сам срещу вратаря, но ударът му среща десния страничен стълб на вратата.

19'
  • 2:0 в полза на ЦСКА! Домакините увеличават преднината си след гол на Самир Аясс. Боби Галчев изведе отлично НИколай Цветков отдясно, той центрира към Йорданов, чийто удар обаче бе спасен от вратаря на гостите. Топката попадна в непокрития Аясс, който с удар от близо десет метра не сгреши.

16'
  • Далечен удар на Борис Галчев, вратарят на гостите спасява.

12'
  • Фрапантен пропуск да червените. Самир Аясс бе изведен отдясно в наказателното поле и стреля незабавно по диагонала, но топката минава на сантиметри от десния страничен стълб.

10'
  • Гол за ЦСКА! Резултатът в мача е открит от Преслав Йорданов. Нападателят получи пас отдясно от Боби Галчев и елегантно с пета успя да изненада противниковия вратар от близко разстояние.