• КРАЙ НА МАЧА.

90'
  • ФК София 2010 получи рядък шанс пред вратата на ЦСКА, но Даниел Илиев не се ориентира добре и така пропиля възможността.

87'
  • Гол за ЦСКА - 8:0! Хазуров също записа хеттрик в мача! Виктор Райчев блесна с хубава асистенция отляво, като качи топката на главата на нападателя, който с атрактивен плонж увеличи и без друго голямата преднина на тима си.

73'
  • Гол за ЦСКА - 7:0! Костадин Хазуров се разписа за втори път в мача. Този път нападателят бе точен с прецизен шут от границата на наказателното поле.

67'
  • Последна смяна за ЦСКА - Милен Кикарин напусна, на негово място Виктор Райчев.

62'
  • Добър шанс пред Петър Витанов, който не се уплаши да стреля отдалеч. В шута му липсваше сила и вратарят улови.

59'
  • Втора смяна за "армейците" - Петър Витанов замени Самир Аясс.

54'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • Три смени на почивката - една за ЦСКА и две за гостите от София 2010. Александър Бранеков няма да доиграе мача за "червените", на негово място в игра се появи Васил Попов, което прати Кирил Динчев в центъра на защитата до Чорбаджийски. При гостите напусналите са Валетнин Добревски и Симеон Димитров, а техните места заеха Иван Ценов и Николай Петков.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • Гол за ЦСКА - 6:0! Хеттрик за Йордан Йорданов! Кирил Динчев се включи отлично отдясно по атаката и центрира към точката на дузпата, откъдето Йорданов за трети път в срещата прониза мрежата на гостите.

45'
  • Гол за ЦСКА - 5:0! Иво Иванов записа и асистенция в срещата, като центрира перфектно към Хазуров, който с глава реализира петия гол.

42'
  • Милен Кикарин центрира от ъгловия удар, този път намери непокрития Бранеков. Последният стреля с глава право в ръцете на вратаря, който улови.

42'
  • Страхотен рейд на Радой Божилов! Младокът се впусна в серия от финтове отляво, влезе в наказателното поле и извади топката добре за Костадин Хазуров. Неговият шут обаче бе блокиран от защитник и излезе в корнер.

41'
  • Жълт картон за Велислав Иванов от София 2010, който с фаул срещу Божилов спря обещаваща атака на домакините.

40'
  • Гол за ЦСКА - 4:0! Иво Иванов открива головата си сметка за "червените". Владислав Узунов бе изведен чудесно в дълбочина отдясно по атаката. Той напредна към вратата и стреля силно, ала стражът Стоян Симеонов с дясната ръка успя да парира. Топката обаче се озова право у Иванов, който от десетина метра нямаше проблем да порази опразнената врата.

37'
  • Гол за ЦСКА - 3:0! Отново Йордан Йорданов е точен и пак след подаване от корнер. Този път то бе отдясно спрямо вратата на Симеонов, а халфът се извиси и с глава прати топката в далечния ъгъл

31'
  • Добра атака на ЦСКА. Кирил Динчев намери Влади Узунов отдясно, който задържа и с чудесен пас намери Йордан Йорданов, който обаче не засече топката по най-добрия начин и тя попадна в ръцете на вратаря.

28'
  • Майк Кръстев от София 2010 получи удар при единоборство в наказателното си поле и остана на тревата. Куриозно, но лекарският екип на ЦСКА бе този, който влезе да помогне на футболиста.

25'
  • Гол за ЦСКА - 2:0! Йордан Йорданов удвоява след ъглов удар! Милен Кикарин достави центрирането отдясно по атаката, а на първа греда опорният халф изпревари всички, за да стреля към левия ъгъл. Топката срещна страничния стълб и се оплете в мрежата.

23'
  • Гол за ЦСКА - 1:0! С хубав изстрел от 7-8 Самир Аясс откри резултата! Йордан Йорданов беше със заслуга, тъй като центрира добре към плеймейкъра на "червените" в този мач.

9'
  • Добра възможност за ЦСКА. Радой Божилов центрира отляво, вратарят Стоян Симеонов увисна и остана под топката, ала Владислав Узунов не можа да нанесе удар по посока на вратата.