• Нерви на терена. Момчил Цветанов бе фаулиран и нервите му не издържаха. Стигна се до бутане и размяна на реплики между футболистите на двата тима.

• Атака за ЦСКА. Момчил Цветанов центрира, но нямаше кой да засече топката.

• Красимир Георгиев е заменен от Борислав Кралев в състава на гостите.

88'
  • Георги Гайдаров е заменен от Ангел Маджиров в състава на Сливнишки герой.

87'
  • Гол за ЦСКА! Момчил Цветанов изравни за 2:2 с параболичен удар. Цветанов опита центриране, топката се отби от гредата и влезе в мрежата на Сливнишки герой!

80'
  • Александър Александров замени Станислав Маламов в състава на ЦСКА.

78'
  • Нова атака за Сливнишки герой завърши с удар на Диков.

78'
  • Гол за Сливнишики герой! Светослав Диков вкара за 2:1!

76'
  • Гол за Сливнишки герой! Светослав Диков реализира за гостите!

76'
  • Жълт картон за Димитър Симеонов от Сливнишки герой.

73'
  • Коварен удар на Преслав Йорданов, но стражът на Сливнишки герой пак спаси.

71'
  • Масиран натиск на ЦСКА. Нова атака за "червените" завърши с изстрел на Момчил Цветанов, но встрани от вратата на гостите.

70'
  • Удар на Костадин Хазуров мина над напречната греда на Сливнишки герой, преди това и Преслав Йорданов отправи удар, но вратарят на гостите спаси.

68'
  • Сблъсък в наказателното поле на Сливнишки герой. Станислав Маламов отправи удар и след съприкосновение с противник остана на лежи на тревата.

66'
  • Жълт картон за Виктор Георгиев от Сливнишки герой.

63'
  • Даниел Стефанов замени Александър Александров в състава на Сливнишки герой.

63'
  • Гол за ЦСКА! Преслав Йорданов се разписа с глава за ЦСКА!

61'
  • Гол за ЦСКА! Преслав Йорданов засече центриране на Момчил Цветанов от ъглов удар и реализира за 1:1 в 61-ата минута.

61'
  • Жълт картон за Георги Гайдаров от Сливнишки герой.

59'
  • Опасна атака за гостите. Кикарин обаче предотврати опасността пред вратата на ЦСКА.

59'
  • Пропуск на Момчил Цветанов. Маламов намери отлично Цветанов, който с глава прати топката встрани от вратата на Сливнишки герой.

57'
  • Костадин Хазуров заменя Николай Цветков в състава на ЦСКА.

55'
  • Корнер за ЦСКА. Динчев центрира, но никой от домакините не успя да засече. Грънчов опита да овладее, но си поведе много дълго топката и загуби.

51'
  • Самир Аясс заменя Петър Витанов в състава на ЦСКА.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Момчил Цветанов стреля с глава в наказателното поле на Сливнишки герой, но неточно.

45+3'
  • Три минути добавено време на първата част.

45+2'
  • Гол за Сливнишки герой! Александров реализира за 1:0 за гостите!

39'
  • Гол за Сливнишки герой! Александър Александров отбеляза след като първоначално топката се отби от гредата на "червените" след силен удар на Светослав Диков в 39-ата минута.

39'
  • Преслав Йорданов бе на път за излезе на чиста позиция в атака за ЦСКА, но защитник на Сливнишки герой се намеси в последния момент и изби топката на границата на наказателното поле.

36'
  • Удар на Николай Цветков, който обаче бе много неточен.

34'
  • Преслав Йорданов успя да засече топката с глава в наказателното поле след центриране, но изпрати топката над вратата на Сливнишки герой.

32'
  • Центриране към Момчил Цветанов, но той нямаше как да достигне до топката.

31'
  • Николай Цветков центрира, Чорбаджийски игра с глава, но играчите на Сливнишки герой изчистиха топката.

28'
  • Корнер за гостите от Сливнишки герой. Красимир Георгиев центрира, но защитата на ЦСКА се справи с опасността.

26'
  • Възможност за контраатака на Сливнишки герой. Георгиев центрира, но с глава изчисти Ангел Грънчов.

25'
  • Момчил Цветанов комбинира с Николай Цветков, който опита да върне към Цвеганов, но вратарят на Сливнишки герой се намеси навреме.

22'
  • Нова масираната атака на ЦСКА, която приключва с ъглов удар за "червените".

21'
  • Опасна ситуация пред вратата на Сливнишки герой. Маламов зачесе пас на Момчил Цветанов, но защитата на гостите се справи.

17'
  • Гостите опитаха интересно разиграване в предни позиции, но атаката е спряна заради засада.

16'
  • "Червените" владеят, подхващат ново постепенно нападение.

12'
  • Станислав Маламов напредна добре, пусна към Момчил Цветанов, но топката мина встрани от вратата на Сливнишки герой.

8'
  • Корнер в полза на ЦСКА. Цветков центрира, но прекалено силно и никой от ЦСКА не успя да засече топката.

4'
  • ЦСКА атакува по десния фланг, но гостите успяха да отнемат и започват контраатака.