• 59’ Николай Цветков
  • 65’ Александър Александров
  • Край на мача.

90+4'
  • 3 минути допълнително време на двубоя.

90+1'
  • Кабранов беше изпуснат от бранителите на ЦСКА и вкара втория си гол в двубоя.

83'
  • Пропуск на Головодов, ударът на футболиста на "червените" мина встрани от вратата.

81'
  • Силен удар с глава на футболист на Беласица, топката мина над вратата.

79'
  • Головодов стреля в ръцете на вратаря, след като преодоля съпротивата на двама футболисти на домакините.

73'
  • Нова смяна в състава на ЦСКА. Влиза Динчев на мястото на Грънчов.

68'
  • Александър Александров от няколко метра матира вратаря на домакините, пращайки топката в близкия му ъгъл.

65'
  • Героят за ЦСКА Николай Цветков напусна терена, а на негово място влезе Айкут Рамадан.

63'
  • Николай Цветков - Демона оформи хеттрика си, след като отново наказа вратаря на домакините.

59'
  • Кабранов отбеляза за 1:2 и намали резултата. Виктор Райчев игра с ръка в наказатателното поле и беше отсъден наказателен удар.

55'
  • Корнер за Беласица. След игра с ръка на бранител на ЦСКА, съдията Буров отсъди дузпа.

55'
  • Опасен удар на Головодов от далечно разстояние, но вратарят се справи със ситуацията и изби.

50'
  • Смяна и в състава на Беласица.

47'
  • Първа смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Йорданов влиза Аясс.

47'
  • Старт на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Кръстев пропусна да намали резултата, след като от отлична ситуация пропусна да отбележи във вратата на Колев.

45'
  • След изпълнение на корнер Йорданов прати топката над вратата.

43'
  • Наков сбърка, Хазуров пое топката, а след удар на Александров ЦСКА не успя да отбележи ново попадение на столичани.

42'
  • Кабранов стреля в ръцете на вратаря Колев.

36'

36'
  • Пряк свободен удар в полза на Беласица. След изпълнението му топката е в ръцете на Колев, след удар на Кабранов.

32'
  • Нова опасност пред вратата на домакините, но бранител изчисти кълбото.

31'
  • Нов гол за ЦСКА! Николай Цветков матира за втори път Марио Василев. От 12-ина метра футболистът на ЦСКА прати топката в горния десен ъгъл на вратаря.

27'
  • Пореден корнер в полза на ЦСКА. Йорданов беше изпреварен от бранител на Беласица, след като Александров центрира.

25'
  • Шут на Николай Цветков към вратата на Беласица, домакините се справиха със ситуацията.

23'
  • Нов пропуск пред вратата на Беласица, бранител успя да изчисти топката от голлинията.

21'
  • ЦСКА откри резултата, след като директно от корнер Николай Цветков - Демона матира стража на домакините, след като топката мина между краката му.

18'
  • Пореден корнер за ЦСКА. Александров центрира добре от корнера, но вратарят на домакините се справи със ситуацията.

16'
  • След изпълнението на корнера Хазуров е извършил нарушение срещу вратаря на домакините.

14'
  • Корнер за ЦСКА. Топката беше избита преди Петър Витанов да стреля и последва нов корнер за гостите от ЦСКА.

13'
  • Проливен дъжд се изсипва над стадиона в югозападния град.

12'
  • В засада е изпаднал футболист на домакините.

11'
  • Якимов беше изведен от Кръстев в отлична позиция пред Колев, но стреля слабо и я прати в ръцете на стража на ЦСКА.

8'
  • Опасен удар на Якимов по посока вратата на Стоян Колев.

7'
  • Заваля дъжд на Градския стадион в Гоце Делчев.

5'
  • Добро центриране на Кикарин отляво, но бранител на Беласица изчисти в корнер пред погледа на Хазуров.

5'
  • Хазуров стреля над вратата, след изпълнение на корнер пред вратата на Беласица.

2'
  • Начало на двубоя в Гоце Делчев. Срещата се играе в този град, за да може повече хора да наблюдават двубоя. ЦСКА излиза с повече резерви, тъй като повечето "червени" титуляри играха срещу Берое в полуфинала за Купата на България.