• КРАЙ НА МАЧА.

90+4'
  • Жълт картон за Чорбаджийски, който бе преминат от Панчев точно пред дъгата.

90+3'
  • 3 минути продължение на мача.

90'
  • Гол за ЦСКА - 0:2! Аясс се разписва, а Цветанов записва втора асистенция в мача. Александров намери Цветанов с дълго подаване отляво в наказателното поле, а крилото отклони с едно докосване за Аясс. Последният стреля веднага с десния крак в далечния ъгъл, за да матира вратаря.

87'
  • Последна смяна за Балкан - Антонио Цветански заменя Трендафилов.

86'
  • Хазуров бележи във вратата, но голът е отменен заради спорна засада! Динчев блесна с добро центриране отдясно и Хазуров от няколко метра порази вратата, но страничният съдия вдигна флага, макар повторенията да показаха, че нападателят е на една линия с предпоследния в отбраната.

84'
  • Голямо спасяване на Петракиев! Александър Александров центрира добре отдясно, Чорбаджийски се извиси, за да стреля с глава, но Петракиев с крак изби топката.

84'
  • Смяна в Балкан - Темелко Зайков влиза в игра, Найден Стефанов излезе.

83'
  • Жълт картон за Николай Цветков, който задържа противник от Балкан за фланелката.

77'
  • Смяна в Балкан - Димитър Зайков заменя Ангел Захариев.

76'
  • Последна смяна в ЦСКА - Преслав Йорданов напуска, на негово място влиза Александър Александров, за когото това е първи мач след тежката контузия, която получи по-рано през сезона.

71'
  • Голямо разбъркване пред вратата на Балкан, но гол няма! Костадин Хазуров задържа топката отдясно и проби, за да центрира остро по тревата. Преслав Йорданов опита изстрел, който бе блокиран, след което топката започна да прескача наляво и надясно, преди защитник на домакините да я изрита напред.

61'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА на около 23-24 метра по диагонал спрямо вратата. Цветков успя да прехвърли стената с изпълнението си, но топката прелетя на метър над напречната греда.

59'
  • Гол за ЦСКА - 0:1! Хазуров се разписва след асистенция на Момчил Цветанов. Аясс намери Цветанов с много пространство вляво. Крилото се впусна към наказателното поле и пусна успореден пас, с който елиминира вратаря, за да може Хазуров да намери празната врата.

52'
  • Опасно центриране на Кирил Динчев отдясно. Топката отиваше към Хазуров, но Мартин Димитров с плонж успя да изчисти.

50'
  • Хазуров праща топката във вратата, но голът е отменен заради засада.

46'
  • Смяна на почивката в ЦСКА - Костадин Хазуров заменя Владислав Узунов.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+3'
  • 2 минути добавено време към първата част.

• Николай Цветков опита директен шут, макар топката да бе по-удобна за центриране. Кълбото се озова право в ръцете на вратаря.

39'
  • Още един жълт картон за Балкан - получава го Васко Цоклинов заради фаул срещу Кикарин отляво.

38'
  • След серия доста тежки влизания на играчи от домакините, първият жълт картон вече е факт. Получава го Илиян Панчев, който влезе изключително тежко на Чорбаджийски в битка за спорна топка.

32'
  • Принудителната смяна в ЦСКА е факт - Божидар Чорбаджийски замени контузения Бранеков.

26'
  • Няколко минути след единоборството Бранеков все още получава медицинска помощ зад вратата на своя тим.

23'
  • Балкан като по чудо можеше да стигне до чиста възможност. Защитата на ЦСКА реагира лошо при една висока топка към Атанас Трендафилов. Нападателят опита да стигне до кълбото в наказателното поле, но в последния миг Бранеков протегна крак и изби.

21'
  • Трета греда за ЦСКА! Момчил Цветанов получи топката пред дъгата и веднага шутира към долния ляв ъгъл. Петракиев докосна топката и тя се отби от страничната греда.

20'
  • Първи точен удар за Балкан. Георги Василев шутира от около 18-19 метра право в ръцете на Стоян Колев.

17'
  • Греда за ЦСКА секунди след предната! Николай Цветков центрира от корнер вляво от вратата на домакините. При далечната греда Преслав Йорданов стреля с глава и нацели левия стълб.

13'
  • Греда за ЦСКА! Бранеков бе оставен непокрит да засече с глава центриране от корнер, вратарят Петракиев отрази, но топката кацна върху напречната греда и изелзе в корнер.

13'
  • Момчил Цветанов направи сериозна грешка пред наказателното поле на гостите и подари топката на Панчев, който се понесе мощно напред. Крилото на "червените" обаче се втурна назад и застигна играча на домакините, за да му отнеме и да спре опасната контраатака.

11'
  • Още един голям шанс за ЦСКА! Цветков центрира от пряк свободен удар отдясно по фланга, а на далечната греда Преслав Йорданов беше непокрит и стреля с глава от упор. Топката обаче спря във външната страна на мрежата.

9'
  • Шанс за ЦСКА! Влади Узунов центрира топката от фаул, а след като няколко играчи се разминаха, Преслав Йорданов стреля не много успешно от около 4-5 метра. Топката все пак беше в очертанията на вратата, но защитник на Балкан я изчисти в корнер.