• Костадин Хазуров бележи за 11:0!

90'
  • Николай Дичев прави резултата рекорден - 10:0 в полза на ЦСКА!

86'
  • Нова комбинация между Момчил Цветанов и Борис Галчев води до нов гол във вратата на Ботев - 9:0!

75'
  • Борис Галчев прави резултата 8:0! Момчил Цветанов намира Галчев отдясно, който с лекота прехвърля вратаря.

74'
  • Седми гол за ЦСКА! Резервата Костадин Хазуров се разписва след силен шут от близо 10 метра. Вратарят на Ботев парира изстрела му, но изпусна топката и тя влезе в мрежата.

71'
  • Страхотен пореден пропуск на Головодов. Голмайсторът на "червените" се измъкна от отбраната на Ботев, но изстрелът му по диагонала мина покрай вратата.

65'
  • Павел Головодов оформя своя хеттрик в мача! Младокът се разписа за трети път след пас на Момчил Цветанов отляво.

63'
  • Преслав Йорданов бележи пети гол за ЦСКА! Нападателят получи пас от Кирил Динчев отляво и след удар с левия крак направи резултата 5:0!

55'
  • Два страхотни пропуска за ЦСКА. Първо Преслав Йорданов не успя да преодолее Христов, а малко след това и удар на Николай Цветков също бе спасен от вратаря.

51'
  • Начало на второто полувреме.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • 4:0 в полза на ЦСКА! Павел Головодов реализира втория си гол в мача и четвърти за своя тим, след като получи прекрасен пас от Николай Цветков отдясно и от границата на малкия пеналт с левия крак порази целта.

43'
  • Нов гол във вратата на Ботев Ихтиман! Николай Цветков се озова в наказателното поле отдясно и незабавно стреля силно по диагонала, вратарят на гостите парира удара, но изпусна топката, а притичалият Момчил Цветанов просто в довкара в мрежата за 3:0.

33'
  • Страхотен пропуск на Преслав Йорданов! Момчил Цветанов проби по лявото крило и центрира в малкия пеналт, където Йорданов бе изпреварен от вратаря на Ботев.

23'
  • ЦСКА повежда с 2:0 след гол на Преслав Йорданов. Николай Цветков получи топката в наказателното поле отдясно и центрира остро пред вратата, където нападателят на "червените" с шпагат прати топката в мрежата.

18'
  • Нов шанс за ЦСКА. Този път Кирил Динчев центрира добре от десния фланг, но Преслав Йорданов не успя да отправи удар от близко разстояние.

12'
  • Много добра възможност за Момчил Цветанов. Фубтолистът на ЦСКА бе изведен по лявото крило и стреля по диагонала, но топката премина покрай страничния стълб.

9'
  • Гол за ЦСКА! Павел Головодов открива резултата в полза на домакините. Головодов овладя топката фронтално срещу вратата и с хубав удар я прати под гредата за 1:0.