• 85’ Преслав Йорданов
  • 90+3’ Борис Галчев
  • КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • ГОЛ за ЦСКА! Борис Галчев направи резултата 3:0 за ЦСКА с хубав удар от наказателното поле!

90+3'
  • Шанс за ЦСКА! Топката удари гредата след удар на Преслав Йорданов.

90+2'
  • Жълт картон за Тони Стоичков.

90'
  • Преслав Йорданов реализира за 2:0 в полза на ЦСКА! Йорданов отправи силен удар ниско по земята и вкара в долния десен ъгъл на вратата на Ботев.

85'
  • ГОЛ за ЦСКА на Преслав Йорданов!

85'
  • Смяна в състава на Ботев Ихтиман. Калоян Янков влиза на мястото на Кристиян Николов.

82'
  • Нова пропиляна атака за ЦСКА.

82'
  • Положение пред вратата на ЦСКА. Колев лови след центриране.

82'
  • Жълт картон за Петър Витанов от ЦСКА.

81'
  • Милен Кикарин пусна към Преслав Йорданов, който обаче стреля слабо.

79'
  • Кикарин пробва удар от далеч, но без да създаде опасност за вратата на Ботев.

75'
  • Втори жълт картон за Георги Барбов, който фаулира Кикарин и напуска игра, след като получи червен картон.

72'
  • Трета смяна за ЦСКА Петър Витанов влиза в игра на мястото на Самир Аясс.

71'
  • Жълт картон за Александър Бранеков.

68'
  • Пропуск на Преслав Йорданов да удвои преднината на ЦСКА.

67'
  • Спасов влиза на мястото на Лачов за Ботев Ихтиман.

65'
  • Галчев откри за ЦСКА!

62'
  • ГОЛ за ЦСКА! Атака започнала от Преслав Йорданов завърши с попадение на Борис Галчев!

62'
  • Нова смяна в състава на ЦСКА. Преслав Йорданов влиза в игра на мястото на Головодов.

60'
  • Жълт картон за Ангел Лачов и смяна в състава на Ботев Ихтиман Георги Барбов влиза на мястото на Дарио Стоичков.

55'
  • Николай Цветков влиза в игра за ЦСКА, на мястото на Радой Божилов.

54'
  • Удар на Пол Александров за Ботев Ихтиман, при атака за символичните домакини.

52'
  • Жълт картон за Самир Аясс.

51'
  • Павел Головодов влиза в наказателното поле и излезе сам срещу вратаря, но стреля слабо и вратарят на Ботев улови.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Удар на Хазуров, но той се забави и последва нов пропуск за ЦСКА.

45+1'
  • Една минута допълнително време на първото полувреме.

• Хазуров получи от Борис Галчев и шутира, но в тялото на защитник.

42'
  • Виктор Ялъмов от Ботев Ихтиман получи жълт картон.

42'
  • Нов пропуск за ЦСКА след шут на Самир Аясс, който реши да стреля вместо да пусне към Головодов.

37'
  • Силни минути за ЦСКА, но вратарят на Ботев Ихтиман Милетко Христов демонстрира чудесни прояви.

• Нова атака за ЦСКА. Хазуров на два пъти застраши вратата на Ботев, но гол няма.

36'
  • Вратарят на символичните домакини Милетко Христов трябваше да спасява отново вратата си, след удар на Радой Божилов, насочен точно под напречната греда.

30'
  • Фрапантен пропуск на Головодов, който получи от Ангел Грънчов в наказателното поле. Павел Головодов не успя при изстрела си с левия крак да реализира в опразнената врата на Ботев Ихтиман.

28'
  • Йордан Йорданов пусна към Чорбаджийски. Топката стигна до Головодов, който навлезе в наказателното поле и пусна към Галчев, но топката не стигна до него.

27'
  • Съдията позволи кратка пауза, за да могат футболистите на пият вода заради горещото време.

23'
  • Нова добра възможност за ЦСКА. След центриране на Борис Галчев, Чорбаджийски се измъкна от защитата на Ботев и стреля опасно с глава, но пропусна.

19'
  • Галчев към Хазуров, който центрира в наказателното поле, но опасността е предотвратена, след като Самир Аясс бе неточен. Той бе притиснат от Кошев, който се намеси решително. "Червените" имаха претенции за дузпа.

11'
  • Отсъдена е засада на Костадин Хазуров, който получи пас от Борис Галчев.

10'
  • Добро подаване към Радой Божилов, който обаче се забави.

9'
  • Възможност за символичните домакини от Ботев Ихтиман. Лачов центрира, но нищо опасно не произлезе срещу вратата на ЦСКА.

8'
  • В първите пет минути, "червените" овладяха инициативата. Галчев намери Самир Аясс, който обаче е неточен.