• Груб фаул на Бенгюзов срещу Илич пред наказателното поле на домакините.

90+1'
  • Жълт картон за Кристиан Илич.

90'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ, но не! Димитър Илиев засече с глава центриране от фаул отдясно, но страничният съдия вдигна флага си и отсъди засада.

85'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ! Филип Кръстев сбърка в собствената си половина, а Карагарен отне и напредна към наказателното поле. Той стреля диагонално от малък ъгъл и не остави абсолютно никакви шансове на Стергиакис да се намеси.

81'
  • Жълт картон за Момчил Цветанов.

80'
  • Жълт картон за Мартин Луков за бавене на времето.

76'
  • Смяна в Локомотив - влиза новото попълнение Кристиан Илич, излиза Аралица.

75'
  • Удар от средна дистанция на Филип Кръстев, но Лукас Масоеро блокира с крак топката и тя отиде в корнер.

74'
  • Активните действия на Радослав Терзиев отдясно не спряха и той центрира топката към Филип Кръстев. Звездата на "белите" скочи високо и стреля с глава, но удаърт не беше точен.

73'
  • Двоен пропуск за Локомотив! Гостите направиха нападение отляво, като топката стигна до Карагарен. Той отправи удар отблизо, но Стергиакис се намеси и изби, а последвалият удар на Аралица беше блокиран от защитник на Славия.

71'
  • Смяна в Славия - влиза Константин Иванов, излиза Димитров.

69'
  • Удар на Андреа Христов с глава, но Луков уверено спаси.

69'
  • Страхотно спасяване! Домакините направиха нападение отдясно, а топката бе пусната успоредно по земя към Филип Кръстев. Той стреля, но Мартин Луков изби с две ръце и кълбото се върна към Рангелов. Той, от своя страна, опита акробатично ножично изпълнение, но шутът му беше неточен.

64'
  • Пропуск! Анте Аралица бе намерен превъзходно от Петър Витанов след центриране отляво. Първият бе изцяло непокрит на шест метра от вратата на Стергиакис, но опита прехвърлящ удар с глава и топката отлетя аут.

63'
  • Смяна в Локомотив - влиза Петър Витанов, излиза Умарбаев.

58'
  • Удар! Димитър Рангелов засече центрирана топка отдясно с глава, но тя прелетя край страничния стълб на Луков - аут.

58'
  • Смяна в Славия - влиза Венцислав Бенгюзов, излиза Виячки.

55'
  • Шанс! Бранител на Локомотив сбърка лошо пред наказателното си поле, а Димитър Рангелов овладя. Опитният нападател стреля след завъртане от въздуха, но Алмейда отклони в корнер.

54'
  • Жълт картон за Димитър Рангелов.

51'
  • Смяна на почивката в Локомотив - влиза Георги Минчев, излиза Малембана.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първата част между двата отбора.

• Давид Малембана получи лекарска помощ след единоборство.

45+1'
  • Кошмарен пропуск! Димитър Илиев с гръб към вратата на Славия изведе Анте Аралица "очи в очи" със стража на домакините. Нападателят на "смърфовете" стреля лошо отблизо и Стергиакис с крак изби.

44'
  • Емил Вички опита прекалено изискващ техника удар, а той я нямаше за тази ситуация и топката безславно отлетя аут.

39'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ! Гостите откриха резултата, след като Димитър Илиев пусна пас зад гърба на защитата на Славия и намери Аралица. Той, от своя страна, нанесе диагонален удар с левия кра, който не остави шансове на Стергиакис.

34'
  • Бирсент Карагарен центрира отдясно топката и пожела да намери Димитър Илиев, но вратарят Стергиакис предусети действията на офанзивния играч на Локомотив.

32'
  • Лекарският екип на Локо Пловдив влезе да помага на Умарбаев, който бе настъпен от Калоян Кръстев.

28'
  • Славия получи право да изпълни ъглов удар, а отбраната на Локомотив действа слабо. Последваха серия от опити за удари от страна на "белите", но все се намираше футболист на "смърфовете", който да блокира изстрелите.

27'
  • Калоян Кръстев получава лекарска помощ след шпагата от таджикистанския халф на "смърфовете".

23'
  • Жълт картон за Парвизджон Умарбаев.

23'
  • Парвиз Умарбаев центрира топката от фаул, но Малембана не успя да засече с глава към вратата на Стергиакис.

16'
  • Жълт картон за Янис Карабельов от Славия.

16'
  • Собственикът на Локомотив Пловдив не е особено доволен след първите десетина минути от продукцията на неговия отбор.

• Първите пет минути на срещата предоставиха здрава битка в средата на терена между двата ни евроучастника, но нямаше удари посока двете врати.