• Край на мача!

90+2'
  • Две минути добавено време.

90+1'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Али Соу вкара пети гол във вратата на Берое. Той надбяга Георги Маджаров и с левия крак прокара топката край плонжа на Ганев.

81'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Едвин Джеси излиза Тиаго.

78'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Тиаго Родригес, излиза Евандро.

78'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Тиаго Родригес вкара втория си гол. Пинто изведе зад гърба на отбраната Енрике Рафаел. Той пусна успореден пас за Тиаго, който в опразнената врата на Ганев вкара четвърти гол.

77'
  • Удар! Шут от движение на резервата Пинто с десния крак, но топката премина над напречната греда на Ганев.

72'
  • Наставникът на Берое - Димитър Димитров, се прибра в тунела на "Българска армия" 20 минути преди края.

70'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Тиаго Родригес с ужасно силен удар от наказателния удар в средата на вратата матира Ганев - 3:0.

70'
  • Дузпа за ЦСКА! Али Соу се освободи от двама бранители на Берое и нахлу в наказателното поле на гостите. Ганев препъна гамбиеца и Давидов посочи бялата точка.

69'
  • Шанс! Зоран Йосипович елементарно надскочи Мазику при центриране, а топката отиде на "втора" греда към Макоута. Тъмнокожият футболист на "заралии" не успя да нанесе завършващ удар.

65'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Рубен Пинто, излиза Малинов.

65'
  • Удар на Али Соу с левия крак, но топката профуча встрани от вратата, пазена от Ганев.

63'
  • Смяна в ЦСКА, която е принудителна - влиза Енрике Рафаел, излиза Кери.

60'
  • Приндутелна смяна в Берое - влиза Георги Маджаров, излиза младият Маринов.

53'
  • Tежък сблъсък между Кери и влезлия преди минути в игра Маринов. Младокът извика силно и падна на земята.

​Ще получи медицинска помощ.

47'
  • Смяна в Берое на почивката - влиза Никола Маринов, излиза Стоянов.

46'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част.

45+1'
  • Жълт картон за Крум Стоянов, който фаулира пред наказателното поле на Берое Али Соу.

41'
  • Удар! Иван Минчев стреля много добре от свободен удар, но Густаво Бусато направи страхотно спасяване.

34'
  • Жълт картон за Кристиян Малинов, който извърши груб фаул в краката на Фал.

32'
  • Жълт картон за Тиаго Родригес, който фаулира Фуртадо.

28'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Валентин Антов удвои актива за домакините. Младокът получи пас на дъгата на наказателното поле на Берое. С елегантен финт заблуди бранител на старозагорци и с финес прати топката между краката на Гендий Ганев.

24'
  • За първи път старозагорци опитаха нещо по-интересно в мача. Несъсредоточени действия на Мезаг в завършващата фаза.

​Без напрежение пред вратаря на "червените".

22'
  • Шанс за ЦСКА! Али Соу свали топката с глава към Греъм Кери. Ирландецът бе притиснат от Крум Стоянов и стреля много неточно от изгодна позиция.

7'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Домакините откриха резултата чрез Евандро. Тиаго Родригес стреля отдясно, но топката бе блокирана и отиде вляво. Евандро пое и стреля силно с левия крак и откри резултата за домакините.

4'
  • Старт на дуела между двата отбора!

• Преди началото на мача директорът в ЦСКА - Пламен Марков, дари с плакети Рубен Пинто и Едвин Джеси. Както е известно, двамата ще изиграят последен мач с екипа на ЦСКА.

Малко след това Марков уважи и най-великия български треньор - Димитър Пенев. Пената навършва 75-година възраст на днешния ден.

• Стадион: Стадион Българска Армия
    Рефер: Георги Давидов
    Излъчва: Diema Sport 2