• Сандев фалцово насочи топката към сглобката на вратата на Баривиера, но тя се разходи по голлинията и излезе в аут.

• Начало на второто продължение

106'
  • Край на първото продължение на двубоя.

105+1'
  • Отлична атака за Пирин! След центриране от фаул на Благов, Георгиев се размина на сантиметри от топката.

100'
  • Жълт картон за Джордан.

96'
  • Гол за Литекс! След продължително разбъркване в наказателното поле на Пирин Асприля стреля, вратарят Костов не улови кълбото, а Джордан от два метра даде нова преднина на Литекс.

93'
  • Начало на първото продължение

91'
  • Край на второто полувреме. Следват продължения в Благоевград

90+5'
  • Винисиус направи фаул срещу играча на Пирин - Тасев в наказателното поле, последва дузпа. Златинов застана зад топката и изравни резултата.

90+3'
  • Тошев изскочи сам срещу Баривиера в наказателното поле, опита да го прехвърли, но вратарят улови кълбото

90+2'
  • Баривиера получи жълт картон за нарушението срещу Тасев

90'
  • Старт на първото продължение.

90'
  • 3 минути добавено време на срещата

90'
  • Двама тима се хванаха гуша за гуша в последната минута на мача. Дори страничните съдии влязоха да усмиряват футболистите. Публиката скандира Мафия и хвърли няколко бутилки по посока игралното поле

90'
  • Неприятна контузия получи Юлиян Попев, а след извършването на 3-те смени пиринци играят временно с 10 души

85'
  • Последна смяна в отбора на Пирин. Благов замени Коцев.

82'
  • На мястото на Хаджииванов влиза Златинов

78'
  • Жълт картон за капитана на Пирин Георги Георгиев за протестите при отсъждането на дузпата за Литекс

75'
  • Ваюши отбеляза от дузпа. Футболистите на Пирин близо две минути протестираха, а Георги Георгиев получи жълт картон.  Асприля опита ножичен удар, но явно топката е ударила футболист на Пирин в ръката и съдията даде дузпа.

73'
  • Смяна в състава на Литекс. Милчо Ангелов влиза на мястото на Руменов

67'
  • Нова смяна в състава на Литекс. На мястото на Петър Златинов влиза Малинов. Публиката на домакините изпрати Златинов с аплодисменти.

61'
  • Ваюши стреля от 25 метра, но Костов с върха на пръстите си парира удара

54'
  • Смяна и в състава на Литекс. На мястото на Недялков влиза Иван Горанов

47'
  • Смяна в отбора на Пирин. На мястото на Варсанов в игра влиза Тасев.

46'
  • Начало на втората част

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 0:0.

45+4'
  • Добра проява на Илия Миланов, който предотврати голова атака за Пирин, която можеше за изведе Башлиев очи в очи с Баривиера

44'
  • След добър извеждащ пас на Ваюши Джордан стреля към вратата, но Румен Сандев изчисти кълбото, което се удари в гредата и се върна в ръцете на вратаря.

43'
  • Варсанов получава жълт картон

40'
  • Руменов от отбора на Литекс получава жълт картон за грубо нарушение срещу Хаджииванов.

29'
  • Ваюши пробва точността на своя мерник, но гол нямаше

28'
  • Хадживанов излезе добре на стрелкова позиция, но Божиков се намеси добре и не даде възможност на футболиста на Пирин да реализира или да стреля опасно към Баривиера

25'
  • Данило Асприля с красив ножичен удар прати топката встрани от вратата.

22'
  • Попев получи жълт картон за нарушение в центъра на терена

16'
  • Страхил Попов центрира, с пета Джордан отклони топката, но Георгиев парира удара

16'
  • Добра атака за Пирин, но Баривиера се намеси добре и предотврати опасността пред вратата си.

14'
  • Нова атака за ловчанлии. Нов удар по посока вратата на Костов, несполучлив

12'
  • Страхил Попов стреля встрани от вратата при една опасна атака по посока вратата на Пирин

10'
  • Литекс започва с първата топка в срещата от 1/16-финалите в турнира за Купата на България срещу състава на Пирин. На двубоя присъстват около 4 000 зрители.