FT

2 : 0

• 42’ Сергей Георгиев
  • 57’ Иван Минчев
  • КРАЙ НА МАЧА. Монтана взима аванс от 2:0 срещу Левски преди реванша на 3 декември.

90+4'
  • Жълт картон за Антонио Аниете.

90+3'
  • Жълт картон за Ивайло Василев.

90+3'
  • Напрежение между играчите, след като Аниете фаулира вратаря Ивайло Василев при изпълнение на ъглов удар. Впоследствие Асен Георгиев и Пламен Димов се блъскаха един друг усилено.

90+2'
  • Шанс за домакините, Наумовски обаче спасява изстрела на Антонов.

90+1'
  • Георги Пашов получава жълт картон за опасно влизане в краката на Мики Орачев.

88'
  • Отличен шанс за Монтана. Здравко Лазаров успя да получи топката зад гърба на защитата, но топката му избяга. Опитният играч успя да я догони до аутлинията, тръгна обратно към вратата, но изстрелът му беше блокиран.

85'
  • Последна смяна в Монтана - Здравко Лазаров вместо Иван Минчев.

83'
  • Смяна в Монтана - Владимир Мичев вместо Ерик Почански.

80'
  • Жълт картон за Сергей Георгиев, който повали Мики Орачев в близост до наказателното поле на домакините.

73'
  • Смяна в Монтана - Александър Киров напуска, Мирослав Антонов влиза.

73'
  • Почански за пореден път тормози защитата на "сините". Крилото влезе навътре в наказателното поле и стреля мощно, ала право в тялото на Наумовски.

69'
  • Остър набег на Почански отляво завърши с пас към точката на дузпата, където Ангелов налетя, но бе спрян чисто от Борислав Стойчев.

68'
  • Последна смяна в Левски - Антонио Аниете вместо Валери Домовчийски.

65'
  • Жълт картон за Пламен Димов от Левски, който атакува остро в гръб Иван Минчев, а след това репликира остро съдията.

63'
  • Смяна в Левски - Мигел Бедоя вместо Ради Цонев.

58'
  • Смяна в Левски - Владимир Гаджев вместо Мирослав Иванов

58'
  • Гол за Монтана - 2:0! Минчев пусна към Почански отляво и тръгна зад гърба му. Крилото му върна, а плеймейкърът на домакините пробва центриране, което прехвърли Наумовски и спря в далечния горен ъгъл на вратата.

57'
  • Иван Минчев опита да изненада Наумовски с нестандартно изпълнение на пряк свободен удар. Топката беше на повече от 30 метра от вратата, но това не попречи на нисичкия футболист да стреля параболично към горния ляв ъгъл. Македонският страж на "сините" положи усилия, за да избие в ъглов удар.

55'
  • Първият жълт картон в мача е за Радослав Цонев от Левски. Халфът влезе много грубо в краката на Иван Минчев.

53'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • Силен изстрел на Почански от границата на наказателното поле, топката прелетя встрани от целта.

44'
  • Гол за Монтана - 1:0! Домакините отнеха топката в половината на Левски, Иван Минчев напредна с нея отляво и пусна към Сергей Георгиев, който успя да плъзне кълбото покрай Наумовски.

42'
  • Домакините поискаха дузпа от съдията Станислав Тодоров! Иван Минчев засече центриране на Алекс Киров отдясно, а топката рикошира в разперената ръката на Борислав Стойчев, преди Наумовски да я улови.

41'
  • Александър Киров опита интересен прехвърлящ удар от около 24 метра. Наумовски обаче беше на голлинията си и нямаше как да бъде изненадан.

34'
  • Изумителен рейд на Георги Пашов! Десният краен защитник на Монтана като на шега елиминира първо Мики Орачев, а после и Пламен Димов, за да излезе на стрелкова позиция от около 10-11 метра по диагонала. Изстрелът му към близкия ъгъл обаче профуча в аут.

32'
  • Обещаваща акция на Левски отдясно приключи скоропостижно в наказателното поле. Мики Орачев и Валери Домовчийски разиграха на скорост, за да изведат Миро Иванов до аутлинията. Халфът обаче задържа твърде дълго и подаването му беше пресечено.

29'
  • Нечуван пропуск на Миро Иванов! Валери Домовчийски се пребори за топката в половината на Монатна и пусна вляво към Краев. Юношата центрира по тревата към далечната греда, където Миро Иванов се зачуди с кой крак да ритне топката и от 4-5 метра само я търкулна в аут покрай близкия долен ъгъл.

24'
  • Почански вся смут в защитата на Левски, който с продължителен рейд от лявото към дясното крило принуди Стойчев да чисти в ъглов удар центрирането му.

22'
  • Страхотни действия в атака на Мики Орачев, който тръгна отляво и прокара кълобото между краката на Пашов. След това играчът на Левски намери Валери Домовчийски в наказателното поле, но таранът загуби единоборството с Асен Георгиев.

20'
  • Страхотен шанс за Монтана! Капитанът Иван Михов се пребори с Ради Цонев за една топка в центъра на терена и я продължи напред към Янко Ангелов. Халфът шутира много опасно от около 25 метра, а Кристиян Наумовски само изгледа как топката срещна напречната греда и излезе в аут!

15'
  • В рамките на минута Левски изпълни два поредни корнера пред вратата на Монтана, но без да затрудни защитата пред Ивайло Василев.

15'
  • Георги Пейчев от Монтана проби много добре отляво по атаката и центрира към наказателното поле, където Асен Георгиев се размина на с топката след остро единоборство с Пламен Димов. Впоследствие Киров опита изстрел отдалеч, който беше блокиран, а съдията спря временно играта, за да се види какво е състоянието на бранителя на "сините", който остана да лежи на тревата. Димов обаче успя да се изправи и да продължи.

9'
  • Първи точен изстрел в мача. Отправи го Амари, след като се измъкна от Почански пред наказателното поле, влезе остро към вратата и шутира към близкия ъгъл. Ивайло Василев боксира в ъглов удар, който не доведе до нова опасност пред вратата му.

5'
  • Остро начало на мача, в което преобладават единоборствата. Ангел Рахов пък спря пробив на Амари отдясно, като го задържа за фланелката, но съдията реши да не му показва картон.