• 75’ Никола Колев
  • 82’ Георги Минчев
  • КРАЙ НА МАЧА - 4:0 ЗА ЛИТЕКС, КОЙТО Е ПЪРВИЯТ ЧЕТВЪРТФИНАЛИСТ.

90+3'
  • Катунчев създаде единствената голова ситуация пред вратата на Литекс в последните секунди, но вратарят Конов се намеси и предотврати гола.

89'
  • Георги Минчев отново затрудни вратаря Костадин Янев и той отново се справи великолепно.

85'
  • Иван Горанов стреля от 30 метра, но вратарят Костадин Янев отново изби.

84'
  • НОВ ГОЛ ЗА ЛИТЕКС. Милчо Ангелов открадна топката от Катунчев и подаде на Георги Минчев, който на празна врата направи 0:4.

82'
  • Моллов падна в наказателното поле на Литекси поиска дузпа, но такава не бе отсъдена.

79'
  • Грозданов бе сменен от Кальонски в тима на Пирин.

78'
  • Георги Минчев смени Уилмар Джордан в състава на Литекс.

76'
  • ГОЛ ЗА ЛИТЕКС - 0:3. Иван Горанов изпрати една дълга топка напред към половината на Пирин, където Спахиев се подхлъзна. Това даде възможност на Никола Колев необезпокояван да направи резултата 0:3.

75'
  • Газиев смени Пасков в тима на домакините.

73'
  • Дойде ред на Миланов да се изправи лице в лице с Янев и отново победител излезе вратарят.

70'
  • Милчо Ангелов смени Асприля в състава на Литекс.

65'
  • Малинов напусна, Цветков влезе на неговото място в тима на Литекс.

65'
  • Асприля отново излезе сам срещу Янев и отново вратарят излезе победител в дуела.

62'
  • Данило Асприля бе изведен от Никола Колев сам срещу вратаря на Пирин Янев, но стражът отрази удара му.

60'
  • Моллов проби отляво, но стреля покрай вратата на Литекс.

59'
  • След корнера Илия Миланов стреля с глава в ръцете на вратаря Янев.

58'
  • Джордан стреля отдалеч, но след рикушет топката излезе в ъглов удар.

57'
  • Мехремски излезе, Боянчев влезе в състава на Пирин.

57'
  • Кристиян Малинов проби отдясно и стреля, но вратарят Янев отби с една ръка в ъглов удар.

56'
  • Уилмар Джордан излезе сам срещу вратаря, преодоля и Янев, но изпрати топката встрани от вратата.

54'
  • КРАЙ НА МАЧА ЛИТЕКС - 4:0 ЗА ЛИТЕКС.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - ЛИТЕКС ВОДИ С 2:0.

45+1'
  • Кристиян Малинов излезе сам срещу вратаря на Пирин Янев, но стражът успя да се хвърли в краката му и да отнеме топката.

34'
  • ГОЛ ЗА ЛИТЕКС - 0:2! Илия Миланов центрира отляво и Никола Колев на скорост засече с крак топката във вратата на Пирин.

29'
  • Идентична атака и пред вратата на Литекс. Лапантов центрира, Грозданов не успя да засече топката.

26'
  • Асприля проби отляво и центрира към Джордан, който за малко не успя да засече топката.

25'
  • Малинов центрира опасно, Джордан стреля с глава, но покрай вратата на Пирин.

10'
  • ГОЛ ЗА ЛИТЕКС- 0:1! След центриране от корнер на Малинов, защитата на Пирин изби лошо топката, тя бе поета от Джордан, който я изпрати в мрежата на гоцеделчевци

7'
  • Припомняме, че първият осминафинален мач между двата отбора приключи с победа за Литекс с 3:1.

• КРАЙ НА МАЧА. ЛИТЕКС ПОБЕДИ ПИРИН ГД С 4:0 И СЕ КЛАСИРА ЗА ЧЕТВЪРТФИНАЛИТЕ.