FT .

0 : 1

• 66’ Александър Манолов
  • КРАЙ НА МАЧА. Локомотив София се класира за осминафиналите на турнира за Купата на България.

90+3'
  • Ливраменто изведе Манолов сам срещу вратата, но ударът му намери лявата греда.

85'
  • Жълт картон за Раданов.

85'
  • Корнер за Локомотив София. Траянов скочи най-високо и с глава прати топката на сантиметри от дясната греда.

83'
  • Трета смята и в състава на Локомотив София. Велковски влиза на мястото на Васев.

82'
  • Даниел Генов открадна топката в средата на половината на Пирин, напредна сам срещу вратаря, но се спря и защитник изби топката.

80'
  • Вратарят Бурдин направи грешка и намери Александър Манолов, който шутира, но прати топката в ръцете на стража на Пирин.

72'
  • Румен Трифонов пробива отляво. Пусна около точката на дузпата и Александър Манолов прати топката в мрежата.

66'
  • Центриране на Владислав Романов, Александър Манолов засече топката с глава и я прати в напречната греда на вратата на Пирин.

62'
  • Пирин Разлог смени вратаря си. Добрев бе заменен от Бурдин.

59'
  • Даниел Генов подмина вратаря Добрев и прати топката към вратата, но защитникът Евгени Тунтев изби топката от голлинията.

54'
  • Корнер за Локо София. При центрирането вратарят Добрев се намеси несръчно, защитникът на Локо София Траянов добута топката в мрежата, но преди тава е играл с ръка и има отсъден фаул.

53'
  • Още една смяна в състава на символичните домакините. Кондев напуска, а в игра влиза Владимир Каптиев.

50'
  • Смяна и в състава на Пирин. Лефтеров излиза, а в игра влиза Денис Николов.

49'
  • Още една смяна в състава на символичните гости. В игра влиза Владислав Романов на мястото на Преслав Йорданов.

48'
  • Смяна в състава на Локомотив. Ливраменто влиза на мястото на Том.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • Тръгва контра на Пирин от центъра - двама на един, но Георги Калоянов сгреши с паса към Борис Кондев и проваля атаката на Пирин.

44'
  • Хубав далечен изстрел на Даниел Генов, но отново над вратата.

43'
  • Удар на Даниел Генов в наказателното поле. От пеналта праща топката над вратата на Пирин. След 30-ата минута футболистите на Локомотив София все пак малко вдигнаха темпото.

41'
  • Първи по-сериозен удар към вратата на Пирин Разлог. След центриране на Даниел Генов, Александър Манолов стреля с глава на сантиметри над гредата.

38'
  • Първи корнер в мача. Даниел Генов изпълнява, но топката попада право в ръцете на вратаря.

26'
  • Вялата и безинтересна игра на стадион "Локомотив" продължава. Няма опасности пред двете врати.

23'
  • Равностойна игра без нито едно положения в първите 12-13 минути.

13'
  • Домакините от Пирин приемат Локомотив на стадион "Локомотив" в София, заради ремонт на собственото си съоръжение.