• Клок изведе Манолов, който върна назад, но ударът на Расим бе париран пред голлинията от Фераресо.

• Чавдар Янков влиза на мястото на Бургзорг при "белите".

• Бургхард обстрелва със странична ножица вратата на Славия, но изпълнението не му се получава.

• Илко Пиргов лови топката след далечен удар на Манзоро.

72'
  • Нов пропуск за Черно море. Бургхард стреля в тялото на вратаря Петров.

65'
  • ГОЛ НА РАСИМ - 2:0 ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Добра контра на Черно море. Удар на Манолов, топката рикушира и е поета от Расим, който я праща в дясната греда, а оттам и в мрежата на Славия.

63'
  • Коконов смени Курьор в състава на Черно море.

62'
  • Манолов бе изведен отляво сам срещу вратаря, но завърши лошо атаката на Черно море.

61'
  • Миро Манолов стреля край вратата на Славия след центриране на Расим.

55'
  • Опасна контра на домакините, които остават четирима на трима, но Миро Манолов решава да завърши сам и Димитър Пиргов избива топката.

51'
  • Жълт картон на Мичел Бургзорг от Славия.

51'
  • Миро Манолов смени Живко Петков в състава на Черно море.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • Георги Петков е сменен от резервния вратар на Славия Емил Петров.

46'
  • КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО

45+4'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - СТЕНИО ВКАРА ЗА 1:0! След центриране на Клок Стенио остана сам срещу Петков и технично го прехвърли.

45+2'
  • Жълт картон за Марк Клок.

44'
  • Курьор вкара топката в мрежата на Петков, но голът не бе зачетен заради развят флаг на страничния съдия. Последваха бурни протести от страна на Никола Спасов, но без успех..

38'
  • Темпото на игра спадна след 18-ата минута. Действията се развиват основно в половината на Славия.