• Станимир Баев влиза в игра на мястото на голмайстора Емануил Манев.

• Грегъри Нелсън нахлу в наказателното поле на Созопол, но не успя отправи удар.

• Серкан Юсеин заменя Кифуети в състава на Ботев.

77'
  • Невероятен пропуск за Созопол! Топката профуча край лявата греда на Ботев, след като при удара на Диан Хаджиев се отби от крак на защитник.

75'
  • Размяна на пасове пред вратата на Ботев, фубтолист на домакините центрира успоредно на голлинията, но никой не успя да засече топката.

72'
  • Жълт картон и за Виктор Голас от Ботев Пловдив.

71'
  • Жълт картон за Георги Хашев от Созопол.

71'
  • Смяна в състава на Созопол. Мустафа Мустафа е заменен от Илиян Капитанов.

68'
  • Жоел Чибамба падна в наказателното поле на Созопол, но без сигнал от рефера.

63'
  • Хубав пробив на Грегъри Нелсън завършва след добра намеса на защитник на Созопол.

58'
  • Втори пореден ъглов удар за Созопол, след като вратарят на Ботев Виктор Голас изби топката.

52'
  • Мустафа Мустафа стреля по посока вратата, пазена от Виктор Голас, но стражът изби в ъглов удар.

51'
  • Атака за Созопол. Георги Хашев намери топката с глава и отправи удар, но неточно.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Футболистите на Ботев владеят. Първа по-сериозна опасност за Ботев, но Кифуети пропусна. Йордан Христов центрира в полето на Созопол, но Кифуети не успя да преодолее вратаря Свлилен Нотев и стреля неточно.

45'
  • Жълт картон за Милен Гамаков от Ботев Пловдив за нарушение срещу Мирослав Радев, а в този момент съдията спря опасна атака за Созопол.

35'
  • Центриране в наказателното поле на Ботев Пловдив, но вратарят Голас улови топката.

29'
  • Гостите направиха опит да намерят Даниел Генов в наказтаелното поле, но той не успя да стигне до топката, а футболист на Созопол изчисти в корнер.

25'
  • Ботев опитва да затрудни защитата на съперника, но засега не успява да създаде по-сериозна опасност пред вратата на Созопол.

• Мариян Огнянов потърси Грегъри Нелсън, но пасът му бе неточен.

19'
  • Атака за Созопол. Прекрасна възможност за Мирослав Радев. Той бе потърсен с дълга топка, овладя и стреля, но встрани от вратата.

14'
  • Атака за Ботев. Мариян Огнянов намери топката с глава, но стреля право в ръцете на вратаря на домакините.

7'
  • Емануил Манев откри за 1:0 за Созопол срещу Ботев Пловдив!

4'
  • ГОЛ за Созопол на Емануил Манев в 4-ата минута. Защитата на Ботев не се подреди добре, топката стигна до Манев, който с майсторски удар прати топката в долния десен ъгъл на вратата на пловдивчани.

4'
  • Първи ъглов удар за Ботев. Последва центриране, но е отсъдено нарушение в атака.

2'
  • Главен съдия на мача е Ангелл Ангелов с помощници Мартин Димитров и Драгомир Милев.