• 42’ Джереми Манзоро
  • 72’ Карлос Фонсека
  • 33’ Мирослав Манолов
  • 44’ Живко Петков
  • КРАЙ НА МАЧА - 2:2. ЧЕРНО МОРЕ Е НА ЧЕТВЪРТФИНАЛ, СЛЕД КАТО ЕЛИМИНИРА СЛАВИЯ С ОБЩ РЕЗУЛТАТ 4:2.

90+4'
  • 2:2 ФОНСЕКА ИЗРАВНИ ЗА СЛАВИЯ. Заслугата за гола е на Жереми Манзоро, Фонсека го реализира.

72'
  • Добра контра на Черно море. Живко Петков излезе на изгодна позиция, но Георги Петков спаси.

70'
  • Емил Стоев влиза на мястото на Душан Савич

69'
  • Станчев излиза, Сталев влиза в състава на варненци.

• Семерджиев смени Бургзорг в състава на Славия.

58'
  • Коконов сменя Венков в тима на Черно море.

58'
  • Младият Александър Йовчев сменя Стенио в състава на Черно море.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • Краси Балъков и Ивайло Петев са на трибуните и гледат мача.

• КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО - 1:2.

45+2'
  • ГОЛ - 1:2. Нова грешка в защитата на Славия позволи на Живко Петков да вкара втори гол за Черно море.

44'
  • ГОЛ 1:1. Манзоро отбеляза за Славия след рикошет.

42'
  • ГОЛ - 0:1. Миро Манолов шутира от границата на пеналта, топката рикошира в крака на Везалов и излъга Георги Петков за 0:1.

33'
  • Ради Василев центрира, а Фонсека не успя да засече отблизо топката във вратата на варненци.

32'
  • Живко Петков получи жълт картон

28'
  • Радослав Василев от Славия получи жълт картон.

26'
  • Удар отдалеч на Живко Петков, встрани от вратата на Славия.

25'
  • Стефан Станчев получи жълт картон.

23'
  • Скучна и безинтересна игра в началните минути от мача.

• Фонсека центрира отдясно, Живко Атанасов изби в корнер. След него Ристевски стреля с глава над вратата на Черно море.

6'
  • НАЧАЛО НА МАЧА. Припомняме, че първият двубой приключи с победа за Черно море - 2:0. Това е последният мач на делегата Валентин Заяков, който беше награден от БФС и двата клуба.