• Шанс за Литекс! Ивайло Василев спаси вратата си след удари на Кирил Десподов и Милчо Ангелов.

• Смяна в състава на Монтана. Сергей Георгиев напуска, а в игра влиза Иван Минчев.

• Смяна в състава на Монтана. Набил Еженави заменя Иван Стоянов.

80'
  • Милчо Ангелов заменя Минчев в състава на Литекс.

74'
  • Гол за Монтана! Сергей Георгиев отбеляза втори гол във вратата на Литекс за 2:0 в полза на домакините. Георгиев засече с глава топката при центриране на Иван Стоянов в наказателното поле на гостите.

70'
  • Смяна в състава на Монтана. Иван Коконов е заменен от Атанас Илиев.

69'
  • Жълт картон за Антон Недялков от Литекс.

65'
  • Оливие Боне бе изведен в предни позиции, но бе отсъдена засада, което предизвика гнева на треньора на Монтана Емил Велев.

64'
  • Удар на Кристиян Малинов към вратата на Монтана, но без да застраши Ивайло Василев.

63'
  • Тимът на Монтана нов пропуск! Иван Коконов получи от Боне и стреля, но уцели лявата греда на вратата на Литекс.

62'
  • Страхотен шанс за Монтана! Данчо Тодоров центрира в наказателното поле, където Петър Атанасов опита да засече топката, но пак вратарят на Литекс Александър Конов се намеси и спаси.

59'
  • Нова смяна в състава на Литекс. Петрус Бумал заменя Никола Колев.

58'
  • Невероятен шанс за Монтана! Петър Атанасов бе изведен в предни позиции от Боне, но Конов отново се намеси и спаси вратата си.

54'
  • Шанс за Монтана! Иван Стоянов обаче не успя да преодолее Александър Конов.

53'
  • Хубава атака за Литекс. Кирил Десподов опита да върне назад към Арсенио Нунеш, но защитник на Монтана пресече паса.

52'
  • Смяна в състава на Литекс. Румен Руменов е заменен от Александър Георгиев.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Шут на Станислав Генчев от статично положение, но вратарят на Литекс Александър Конов спаси.

45+2'
  • Иван Горанов стреля от пряк свободен удар към вратата на Монтана, но неточно.

44'
  • Йордан Тодоров напредна в опит да достигне пас напред в наказателното поле на Литекс, но Александър Конов го изпревари и предотврати опасността.

37'
  • Петър Атанасов пусна към наказателното поле на Литекс, но Иван Горанов пресече подаването.

36'
  • Отличен шанс за Монтана! Иван Коконов стреля с десния крак след като засече на скорост центриране на Йордан Тодоров в наказателното поле, но не успя да уцели вратата.

31'
  • Добри минути за Монтана след отбелязването на гола.

• Йордан Тодоров центрира към Иван Коконов, но топката бе изчистена от защитата на Литекс.

25'
  • Гол за Монтана! Сергей Георгиев отбеляза за 1:0 за домакините, след като засече пас от Иван Стоянов в наказателното поле на Литекс. Стоянов напредна отдясно по атака за домакините, навлезе в наказателното поле и пусна към Георгиев, за който остана по-лесното да отбележи.

22'
  • Оливие Боне тръгна в атака за Монтана, но бе отсъдена засада.

22'
  • Никола Колев навлезе в наказателното поле на Монтана, но бе настигнат от Асен Георгиев и следва нов корнер за гостите.

15'
  • Петър Атанасов пусна към Иван Коконов, но топката му бе избита от излезлия вратар на Литекс.

13'
  • Ъглов удар за Литекс, но вратарят на Монтана Ивайло Василев излезе и улови топката.

12'
  • Арсенио Нунеш пробва удар по посока вратата на Монтана. Топката бе избита от защитник на домакините и следва корнер за Литекс.

11'
  • Вратарят на Литекс Александър Конов лови топката при центриране в наказателното поле на гостите.

10'
  • Атака за Монтана. Иван Стоянов задържа топката и опита да центрира, но бе спрян от Антон Недялков.

9'
  • Георги Минчев овладя топката в предни позиции за Литекс, Иван Горанов центрира, но топката излезе в аут.

8'
  • Гостите владеят повече топката, но без да застрашат сериозно вратата на Монтана.

• Шанс за Литекс! Румен Руменов обаче се размина с топката в наказателното поле.

2'
  • Литекс пробва нападение по десния фланг, но домакините изчистиха топката.

2'
  • Начало на мача

1'
  • Спешна рокада в стартовия състав на Литекс. Вратарят Евгени Александров се е контузил на загрявката и като титуляр ще излезе Александър Конов.