• Край на мача.

90+4'
  • Курьор отново се разписа във вратата на Витанов. Асистенцията дойде отново от Бижев.

90+1'
  • Курьор изравни резултата, след като Бижев стреля от границата на наказателното поле, Витанов отрази удара, топката се върна в Бижев, който подаде на Курьор и той изравни резултата.

89'
  • Паланков получи жълт картон за бавене на играта

86'
  • Карагерен заменя Горанов в състава на Локомотив Пловдив.

85'
  • Османов фаулира Стенио и получи заслужен жълт картон

81'
  • Дъжд се сипе над стадиона в Пловдив

• Корнер за Черно море. След изпълнението не последва опасност за Витанов.

80'
  • Дани Георгиев заменя Бургхард в състава на Черно море.

78'
  • Бурабия получи жълт картон, след като удари лошо Бергхард в лицето

77'
  • Бурабия беше фаулиран от Бижев. Последва пряк свободен удар, който беше изпълнен от Делев, но топката не затрудни Николов.

75'
  • Дани Кики от няколко метра вместо да реализира трети гол за Локомотив, прати топката в аут. Пасът дойде от Делев, който центрира от дясно.

73'
  • Бакари получава жълт картон за реплика към съдията

70'
  • Смяна в състава на Локомотив. На мястото на Якимов влиза Османов

68'
  • Делев реализира втори гол във вратата на Черно море след изпълнение на свободен удар. Топката се удари в Кулибали и попадна във вратата на Николов.

67'
  • Клок отстъпва мястото си на Паланков в състава на Черно море.

66'
  • Бурабия стреля в съперников играчи атаката на Локо пропадна

64'
  • Бакари заменя Симеон Райков, което е първа смяна в състава на Черно море.

60'
  • Якимов центрира опасно, но Де Врийзе не стигна до кълбото, за да го засече във вратата на Николов.

60'
  • Курьор пробва нещо средно между пас и удар към Витанов, но вратарят на "смърфовете" се справи.

59'
  • Бижев е в положение на засада

57'
  • Центриране на Делев от левия фланг, но топката, която търсеше Дани Кики в наказателното поле не стигна до него

56'
  • Дани Кики преодоля съпротивата на двама футболисти от варненския тим, но стреля неточно над вратата

53'
  • Топката излиза в аут, след атака за Локомотив Пловдив

51'
  • Първа смяна в състава на домакините. На мястото на Здравко Илиев влиза Айкут Янъков.

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • 1 минута добавено време

45+1'
  • Бургхард и Бурабия си размениха реплики, но съдията ги пощади и не им показа картони.

45+1'
  • Феновете на Локомотив се активизираха, след като любимците им изравниха резултата.

• Бурабия пробва мерника си, но не сполучи

41'
  • Спас Делев изпълни перфектно свободния удар, топката се удари в напречната греда и влезе в мрежата

39'
  • Котев фаулира Делев на метри от наказателното поле на Черно море. Последва пряк свободен удар изпълнен от Делев

39'
  • Бижев и Курьор организираха добра възможност пред Черно море, но не сполучиха да удвоят преднината на Моряците

36'
  • Бургхард се отчете с неточен удар

34'
  • Удар на Делев, топката се омекоти от Живко Атанасов и беше уловена от Николов.

32'
  • Георги Вълчев стреля от далечно разстояние, топката удари Живко Атанасов в ръката, но тя беше прибрана и съдията остави играта да продължи. Футболистът на Черно море беше на няколко метра пред наказателното поле на вратаря Николов и ако беше отсъдено нарушение вероятно щеше да се създаде опасност пред вратата на Черно море.

28'
  • Курьор е спрян добре от бранител на Локомотив при опит за опасна атака на гостите.

26'
  • Пропуск на Спас Делев. Нападателят на Локомотив не успя да прониже Николов от близко разстояние

25'
  • Райков стреля от 12-ина метра директно срещу вратаря Витанов, но стражът на домакините предотврати опасността.

22'
  • След корнера не последва опасност за Илия Николов

17'
  • Удар на Сечков от воле, но кълбото се удари в Бургхард и излезе в корнер.

16'
  • Себастиан Ернандес трябваше да започне като титуляр двубоя, но почувства болка в адукторите и отстъпи мястото си на Клок

• Якимов центира от дясно, Кики засече топката с глава, но Николов се намеси добре и улови кълбото.

9'
  • Шут на Дани Кики от далечно разстояние отиде в аут

8'
  • Живко Атанасов откри резултата за Черно море, след като засече центриране от корнер на Райков.

5'
  • След 1:5 в първата среща Локомотив ще има трудна задача в този 1/2-финален реванш в турнира за Купата на България.