• 52’ B. Johnsen
  • 78’ Yordanov
  • 83’
  • Край на мача

• В рамките на няколко секунди Литекс изпусна три чисти възможности за нов гол. Първо Иван Горанов стреля право в лявата греда на домакините. При добавката вратарят на Локо спаси шут на Никола Колев, а впоследствие Иван Иванов отрази и удар на Горанов.

88'
  • Жълт картон за Петър Василев от Локомотив Мездра за игра с ръка.

87'
  • ГОЛ за Литекс! Резервата Диого Виана се възползва по най-добрия начин от пас на Тонислав Йорданов и реализира за 3:0 в полза на Литекс!

83'
  • Литекс отбелязаха гол

83'
  • Yordanov отбеляза гол

78'
  • ГОЛ за Литекс! Диого Виана подаде към Тонислав Йорданов и юношеският национал с премерен удар вкара за 2:0 в полза на Литекс!

78'
  • Удар на Диого Виана мина над напречната греда на домакините.

75'
  • След двумесечно отсъствие заради контузия в игра за Литекс влиза Диого Виана. Той заменя Александър Георгиев.

71'
  • Трета смяна в състава на Локомотив Мездра. Селимински е заменен от Даниел Стефанов.

68'
  • Жълт картон за Никола Калев от Литекс.

65'
  • Още една смяна в състава на домакините. Александър Михайлов влиза на мястото на Георги Павлов.

58'
  • Смяна в състава на Локомотив Мездра. Кирил Георгиев заменя Ивайло Цветанов.

55'
  • Бьорн Йонсен стреля диагонално, но вратарят на Локомотив Мездра Иван Иванов хладнокръвно спаси.

54'
  • B. Johnsen отбеляза гол

52'
  • ГОЛ за Литекс! Уникално попадение на Бьорн Йонсен за 1:0 в полза на Литекс! Йонсен заби неспасяемо топката във вратата на Локомотив Мездра с топовен удар от около 40 метра.

52'
  • Александър Цветков изведе технично Тонислав Йорданов. Юношата се опита да прехвърли вратаря на домакините Иван Иванов, но стражът се намеси навреме.

51'
  • Старши треньорът на "оранжевите" Лауренциу Регекампф залага на по-офанзивна тактика за вторите 45 минути.

• Иван Горанов центрира при атака за Литекс, но нито Йорданов, нито Йонсен не успяха да нанесат добър удар с глава от точката на дузпата.

48'
  • Две смени в състава на Литекс в началото на второто полувреме. На мястото на Стойчо Атанасов в игра влиза Милчо Ангелов, а на мястото на Кирил Десподов - Тонислав Йорданов.

• Начало на второ полувреме

• Край на първо полувреме

• След лошо изчистена топка от страна на "оранжевите", тя попадна в Иван Мишев, който отправи коварен удар, но вратарят на Литекс Евгени Александров показа добри рефлекси и изби в корнер.

35'
  • Хенри Рохас изведе хитро Иван Горанов зад гърба на отбраната на домакините, но левият бек на Литекс бе в засада.

33'
  • Нелоша комбинация на Литекс през центъра завърши с удар на Хенри Рохас над гредата.

21'
  • Нова атака за Литекс. След центриране на Горанов, Бьорн Йонсен засече с глава, но стреля в аут.

9'
  • Георгиев центрира от ляво, бранител изчисти лошо, но Десподов не успя да засече на втора греда при атака за Литекс.

5'
  • Начало на мача

• Главен съдия на двубоя е Георги Димитров, а ще му асистират Петър Стойчевски и Юлиян Тодоров. Четвърти рефер - Георги Андреев.

• Литекс: Евгени Александров, Стойчо Атанасов, Илия Миланов, Пламен Гълъбов, Иван Горанов, Никола Колев, Александър Цветков, Хенри Рохас Делгадо, Кирил Десподов, Александър Георгиев, Бьорн Маарс Йонсен

• Локомотив Мездра: Иван Иванов, Иван Скерлев, Николай Христозов, Петър Василев, Георги Павлов, Николай Ганчев, Денил Селимински, Ивайло Цветанов, Георги Какалов, Тодор Чаворски, Иван Мишев