• 38’ Вилиян Бижев
  • 45’ Стенио
  • Край на мача! Черно море е третият полуфиналист за Купата.

90+2'
  • Ненов пропиля последния шанс за Локомотив да вкара почетен гол. Ненов стреля в аут от границата на наказателното поле.

90+2'
  • Голям пропуск на Черно море. Гостите получиха право да изпълнят непряк свободен удар в наказателното поле, но се засуетиха и последователните удари на Буркхарт и Бакари срещнаха телата на играчи на Локомотив.

90'
  • "Моряците" имаха шанс за шести гол, след като Бижев излезе сам срещу Рашков, но вратарят изби в последния момент.

78'
  • Последна смяна в мача. От терена излиза авторът на последния гол до момента Стенио Жуниор, на негово място влиза Петър Златинов.

74'
  • Бакари е декориран в жълто заради нарушение срещу вратаря на Локомотив Горна Оряховица.

72'
  • Шанс за домакините да вкарат почетен гол, но ударът на Янаки Смирнов мина над вратата.

65'
  • Последна смяна в Черно море, излиза Любомир Генчев, влиза Юлиян Ненов.

63'
  • Домакините изпуснаха да отбележат почетен гол. Любомир Генчев можеше да се разпише, но в последния момент Кулибали изби от крака му.

56'
  • Хубав пробив на Бакари, но в крайна сметка точно преди да стреля, защитник изби в корнер.

55'
  • И втора смяна за домакините, влиза Явор Генчев, излиза Илия Карапетров.

48'
  • Първа смяна и за Локо, излиза Мирослав Иванов, влиза Атанас Димитров.

47'
  • Втора смяна в Черно море, излиза капитанът Кирил Котев, влиза Живко Атанасов.

47'
  • Смяна в Черно море, влиза Бакари, излиза Марк Клок

46'
  • Начало на второто полувреме на мача. Но всичко в него като интрига изглежда решено.

46'
  • Край на първото полувреме. Черно море разбива Локомотив Горна Оряховица с 5:0 само до почивката.

45+2'
  • Погромът за Локомотив Горна Оряховица е пълен. Стенио Жуниор стреля от 20-ина метра, преодолявайки вратаря Рашков за пети път. Преди това Иван Коконов се озова сам срещу стража, който отби, но точно на крака на Стенио, който с прецизното си изпълнение оплете топката за пети път.

45'
  • Резултатът вече е 4:0, а автор на гола е Вилиян Бижев. Той получи страхотен пас в наказателното поле от Стенио, стреля, но вратарят изби. Топката обаче стигна пак до него, той преодоля Рашков и вкара за 4:0.

38'
  • Хубав далечен удар на Матия Курьор, но вратарят на Локомотив спаси коварния удар.

33'
  • Невероятен пропуск на Иван Коконов. Той се озова сам срещу вратаря, но ударът му излезе в аут. Решително се намеси и Иво Харизанов.

30'
  • И всичко в този мач изглежда свърши. Мамуту Кулибали е автор на третия гол. Марк Клок стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира в малиеца и влезе в мрежата за 3:0.

26'
  • След центриране от корнер Кирил Котев вкара втори гол за Черно море. Защитникът разстреля с глава вратаря Рашков, а подаването от ъгловия удар беше на Бургхард, който вкара първия гол в мача.

23'
  • Жълт картон и за играч на Локомотив Горна Оряховица. Иво Харизанов е декориран за нарушение срещу Кулибали и удар в лицето му.

22'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Мамуту Кулибали за грубото нарушение в коляното на Мирослав Иванов.

19'
  • Звездата на Локомотив Горна Оряховица мамуту Кулибали удари в коляното падналия на земята Мирослав Иванов. На Деко беше оказана медицинска помощ и той ще продължи участието си в мача.

18'
  • Любомир Генчев, който е по-големият син на легендата от САЩ'94 Бончо Генчев, се озова на хубава позиция за Локомотив Горна Оряховица, но стреля в аут. Преди това и Мирослав Иванов не успя да затрудни Чанович.

13'
  • Кирил Котев също имаше шанс да се разпише, но ударът му с глава не намери целта.

8'
  • Мирослав Иванов центрира перфектно от пряк свободен удар, но след удар с глава, вратарят Чанович изби топката, която летеше към долния му ляв ъгъл. Резултатът се запазва.

5'
  • Марчин Бургхард откри резултата за Черно море с хубав удар от границата на наказателното поле, прехвърлил вратаря Рашков.

2'
  • Начало на мача в Горна Оряховица.

1'
  • Започва четвъртфиналът реванш за Купата на България между Локомотив Горна Оряховица и Черно море. Този мач можете да гледате на живо по Diema Sport, както и на нашата платформа Gong Play. А специално за вас, тук ще го следим минута по минута.

• Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport