• КРАЙ НА МАЧА - 1:1. Левски се класира с общ резултат 4:1.

90+3'
  • Ташев смени Краев в състава на Левски.

90'
  • Реферът показа жълт картон за симулация на Маламов. Имаше известно задържане за фланелката, но и играчът пресили падането си в пеналта. Немалко съдии обаче биха отсъдили дузпа в ситуацията.

84'
  • ГОЛ НА ХАСКОВО - 1:1. Страхотен удар отдалеч на Станислав Маламов доведе до изравняване на резултата.

81'
  • Два поредни корнера за Левски, защитата на Хасково се справи.

79'
  • Орачев смени Минев в състава на Левски.

77'
  • 76'
  • Найденов сменя Коруджиев в състава на Хасково.

74'
  • Долапчиев стреля от движение, но Пламен Илиев е на мястото си.

72'
  • Орхан Акташ сменя Кирчо Крумов в състава на Хасково.

68'
  • Гикиевич добре засича топката, отклонява я към вратата, но тя излиза в аут.

66'
  • Мисяк смени Абди в състава на Левски.

65'
  • Отменен гол на Левски. Гаджев центрира от фаул, топката бе отклонена от Гикиевич и попадна в мрежата. "Сините" се зарадваха на гола, но след колебание реферът отмени гола заради засада на поляка.

57'
  • Опасен фаул за Левски, Марем събаря Абди на границата на пеналта. Опасен удар на Абди, вратарят Банков спасява.

56'
  • Два поредни корнера за Левски,. След втория Емил Нину стреля от въздуха, но вратарят спаси.

54'
  • Корнер за Левски. Гаджев изпълнява, но защитата изчисти.

52'
  • Долапчиев сменя Чанев в състава на Хасково.

51'
  • Корнер за Хасково, защитата на Левски се справя.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ, ЛЕВСКИ ВОДИ С 1:0.

45+1'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45'
  • ЛЕВСКИ ПОВЕЖДА В РЕЗУЛТАТА. Гикиевич вкарва дебютния си гол за "сините". Той е в положение на засада, след като Абди продължи топката с глава, но това не бе забелязано от съдията. Полякът стреля веднъж, вратарят отрази, но при добавката Гикиевич вкара за 0:1.

42'
  • Силен далечен изстрел на Узунов, но вратарят на Левски Пламен Илиев се намеси добре и изби в корнер.

33'
  • Владимир Гаджев поиска дузпа за игра с ръка на Тейнур Марем, но повторенията не потвърждават претенцията, а и съдията не реагира.

29'
  • Центриране на Гаджев от корнер, право в ръцете на вратаря Банков.

24'
  • Играта в началните минути е равностойна и без опасности пред двете врати.

• Първи по-груб фаул в мача - на Стефан Велев от Левски, без картон засега. След изпълнението на фаула, топката е избита след кратка суматоха.

17'
  • Гаджев от Левски центрира от фаул, топката прелетя над всички и излезе в аут.

15'
  • Корнер за Хасково. Защитата на Левски се справи.

10'
  • НАЧАЛО НА МАЧА.

1'
  • Емил Ангелов бе изпратен преди мача. Той прекрати кариерата си и вече е в щаба на Емил Велев, треньора на Хасково. Ангелов бе поздравен и от боса на Левски Тодор Батков.