• 55’ Борис Галчев
  • 61’ Любомир Любенов
  • КРАЙ НА МАЧА.

90+4'
  • 3 минути добавено време.

• Шут на Борис Галчев от границата на наказателното поле, топката прелетя на метър над дясната сглобка.

90'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Галчев не се уплаши да обстрелва от около 28-29 метра, но ударът му отиде право в ръцете на Господинов.

82'
  • Последна смяна в ЦСКА - Иво Иванов заменя Йордан Йорданов.

80'
  • Последна смяна в Нефтохимик - Симеон Баев заменя Ивелин Василев.

79'
  • Страхотна техника на Динчев отдясно, който измъкна топката над Станимир Андонов и тръгна към наказателното поле. Последва добър пас по тревата към Цветков, който опита шут, но Гочев го парира с шпагат.

75'
  • Гущеров се зае да стреля от отсъдения фаул, но от ъгъла на наказателното поле прати топката в стената.

72'
  • Втора смяна в ЦСКА - Чорбаджийски излиза контузен, на негово място се появява Виктор Райчев.

70'
  • Жълт картон за Кирил Динчев от ЦСКА, който със задържане спря Борисов малко пред наказателното поле.

69'
  • Втора смяна в Нефтохимик - Иван Цачев влиза вместо Симеон Мечев.

68'
  • Първа смяна в ЦСКА - Головодов напуска, на негово място Васил Попов. Попов ще заеме позицията на десен въшнен халф, което праща Цветков отляво.

67'
  • Добър шанс за Нефтохимик! Атаката на гостите отляво намери Гущеров в наказателното поле. Той премина покрай двама футболисти на ЦСКА, но не можа да прокара изстрела си през купа от играчи.

66'
  • Голям пропуск на Преслав Йорданов! Цветков много добре се пребори за топката в половината на гостите, отне я от Хаджиев и с пас намери тарана. Последният, останал сам срещу вратаря, реши да стреля от границата на наказателното поле и прати топката в аут покрай близката греда.

64'
  • Гол за Нефтохимик - 3:1! Любомир Любенов намали с глава след центриране от ъглов удар, при което Бранеков закъсня да го покрие и на първа греда юношата на ЦСКА наказа своя роден клуб.

61'
  • Гол за ЦСКА - 3:0! Борис Галчев прави преднината класическа! Головодов отправи ниско центриране отляво, а защитата и вратаря на Нефтохомик не се разбраха и Аясс измъкна топката под носа им. Той я задържа малко пред аутлинията и върна към Галчев, който от вратарското поле прониза празната врата.

55'
  • Гол за ЦСКА - 2:0! Борис Галчев с хубаво центриране намери Преслав Йорданов отдясно в наказателното поле. Нападателят укроти на гърди и тръгна да стреля, но бе фаулиран. Все пак Самир Аясс притича и съдията пусна авантаж, за да може плеймейкърът да реализира.

53'
  • Жълт картон за Борис Галчев, който не изчака съдийски сигнал, за да изпълни фаула.

51'
  • Жълт картон за Тодор Гочев от Нефтохимик за удар с ръка срещу Головодов при борба за позиция.

50'
  • Чорбаджийски с пас по тревата намери Галчев между централните халфове на Нефтохимик. Капитанът на ЦСКА тръгна към дъгата и пробва далечен шут, който прелетя високо над вратата.

48'
  • Смяна в Нефтохимик на почивката - Андон Гущеров замени Стефан Неделчев.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Добро включване на Живко Хаджиев отдясно по атаката на Нефтохимик. Последва центриране на първа греда, но Бранеков чисти в корнер.

45+1'
  • Публиката на "Армията" настръхна срещу съдията Боян Славков, който не отсъди фаул срещу Милен Кикарин. Младокът се пребори за една наглед загубена топка отляво, отне я пред аутлинията и бе задържан за фланелката малко преди да влезе в наказателното поле. Реферът обаче остави играта да продължи.

45'
  • Преслав Йорданов се пребори за поредната висока топка в наказателното поле на Нефтохимик. Нападателят свали с глава към Йордан Йорданов, който веднага шутира с левия крак от дъгата. Кълбото прелетя доста встрани покрай дясната греда.

43'
  • Грешка на Гочев, който излезе твъред напред да посрещне дълга топка с глава, позволи на Головодов да се измъкне с пространство пред себе си отляво. Младокът навлезе в наказателното поле, справи се с Жеков, но ударът му по тревата бе твърде слаб и попадна в ръцете на Йордан Господинов.

39'
  • Пряк свободен удар за Нефтохимик отляво по атаката. Симеон Мечев опита с центриране при далечната греда, но Чорбаджийски с глава изпрати топката в тъч.

35'
  • Борис Галчев центрира много добре отдясно по атаката. Той потърси Преслав Йорданов на далечната греда, който изпревари пазача си, но остана под топката.

33'
  • Добра акция на ЦСКА отдясно. Цветков и Галчев разиграха добре, за да отворят коридор за пробив пред Аясс. Последният получи на скорост в наказателното поле и тръгна напред, ала Борислав Борисов се върна и блокира опита му за центриране.

28'
  • 27'
  • Жълт картон за Александър Бранеков от ЦСКА, който реагира буйно на един отсъден фаул.

26'
  • Жълт картон за Станимир Андонов от Нефтохимик

20'
  • Голям шанс за ЦСКА, но гол няма! Страхотен авантаж на съдията Боян Славков позволи на Галчев да излезе сам срещу вратаря. Халфът си пусна вляво и премина покрай Йордан Господинов, но загуби равновесие при удара си и вратарят успя да улови.

19'
  • Гол за ЦСКА - 1:0! Преслав Йорданов е точен с глава! Борис Галчев изсипа топката безуспешно от фаул, но "армейците" запазиха владение върху топката. Галчев я получи отляво и завъртя към далечнага греда, където Йорданов пребори Ивелин Василев и с глава прониза долния ляв ъгъл.

17'
  • Добра атака на ЦСКА отляво. Преслав Йорданов избяга от централната двойка защитници и получи, но после подаването му в коридор за Головодов беше твърде слабо.

15'
  • Тежък сблъсък между Станислав Жеков и Головодов. И двамата играчи получават медицинска помощ, като скулата на бранителя изглежда е пукната.

6'
  • Галчев завъртя топката в зоната след точката на дузпата. Йордан Йорданов опита да играе с глава, но после защитата на гостите изчисти.

4'
  • Ивелин Василев фаулира Головодов отляво по атаката на ЦСКА и сега Галчев може да центрира в наказателното поле.